vissza
Versenyeredményeink

Versenyeredményeink a 2011/2012-es tanévben

Verseny neve:

Tanuló neve: Elért eredmény:

 Kis Könyvtárosok vetélkedője

Győr

(2011.09.23.)

 Csizmazia Eszter (3.a),

 Mitring Dávid (4.b),

 Régaisz Péter (5.c),

 Korosa Tamás (6.b)

 III.

 Lackfy János szavalóverseny

Győr 

(2011.10.09.)

 Mezei Márk (4.a),

 Szentesi Zsófia (4.a)

 III.

 Móra városi sportverseny 

(2011.10.11.)

 Tóth Vince (7.a)

rönkhajítás

 II.

 Halász Erik (6.b)

rönkhajítás

 III.

 Horváth Koppány (6.c)

távolugrás

 I.

 Mészáros Márk (5.b)

ingafutás

 I.

 Panksz Medárd (5.a),

 Horváth Koppány (6.c),

 Muzsai István (5.b),

 Pankasz Lénár (5.a) 

svédváltó

 I.

 Kovács Bálint (6.c),

 Mészáros Márk (5.b),

 Tóth Vince (7.a),

 Tóth Zoltán (5.a)

 I.

 Bognár Laura (6.c)

rönkhajítás

 III.

 Simon Dóra (6.b)

távolugrás

 I.

 Rézműves Bianka (6.b)

távolugrás

 II. 

 Kovács Marianna (5.b)

labdavezetés

 III.

 Dukai Kinga (6.c)

ingafutás

 II.

 Fülöp Dzsenifer (6.b),

 Rézműves Bianka (6.b),

 Simon Dóra (6.b),

 Kovács Marianna (5.b) 

váltófutás

 I.

 Dukai Kinga (6.c),

 Babos Dominika (6.c),

 Gupcsu Gréta (6.b),

 Kaposvári Kíra (5.b)

 I.

 Kosztolányi Dezső városi szavalóverseny

(2011.11.16)

 Tóth Liliána (6.c)

 I.

 Balázs Anita (5.c)

 II.

 Petőcz Anna (5.b)

 III.

 Fülöp Tamás (8.a)

 I.

 Novák Petra (8.c)

 II.

 Lakner Richárd (7.b)

 III.

 "Nyelvünk és otthonunk" városi irodalmi verseny

(2011.11.22.)

 Bárdosi Lili (8.c), 

 Novák Petra (8.c),

 Kovács Karolin (8.c),

 Szombath Kitti (8.c),

 Szür Cintia (8.c)

 IV.

 Bolyai városi matematika verseny 

(2011.12.07.)

 Kovács Karolina (8.c),

I. 

 Bárdosi Lili (8.c)

V. 

 Kovalszki Márk (8.b)

XII. 

 Dér Szilvia (7.a)

V. 

 Nagy Balázs (7.c)

XII. 

 Kustán Rebeka (7.c)

 XX.

 Dukai Kinga Borbála (6.c)

I. 

 Korosa Tamás (6.b)

 VII.

 Karácsony Kevin (5.b)

II.

 Stefán Maja (5.a)

III.

 Kovács Kata

IV.

 Nagy Bálint (4.a)

III.

 Holenda területi matematika verseny

(Győr 2012.01.06.)

 Csizmazia Eszter (3.)

V. 

 Tóth Adél (3.)

X.

 Csiznazia Eszter (3.),

 Tóth Adél (3.),

 Ludván Attila (3.c)

csapatverseny

IV.

 Városi kézilabda-kupa

(2012. 01. 23.)

 Oláh Evelin (5.b),

 Kaposvári Kíra (5.b),

 Rongits Dorina (5.b),

 Stefán Maja (5.c),

 Molnár Krisztina (5.d),

 Vajas Zsanett (6.a),

 Módos Réka (6.a),

 Gyimóti Cintia (6.b),

 Rézműves Bianka (6.b),

 Bognár Laura (6.c),

 Haász Anna (6.c)

 II.

 Megyei versmondó verseny 

(Sopron Fenyőtéri Általános Iskola, 2012.01.27)

 Schiller Martin (1.c)

II. 

 Gábor Annamária (5.b)

 IV.

 Kaló Krisztián Tamás (7.a)

különdíj 

 Szakál Romána Viktória (8.c)

II. 

 Téli Kupa városi kézilabda torna 

(Haller Általános Iskola, 2012.02.09.)

 Módos Réka (6.a),

 Szakál Romána (8.c),

 Szombath Kitti (8.c),

 Mosoni Dalma (8.b),

 Savanyú Viktória (8.b),

 Bognár Kitti (8.b),

 Horváth Ramóna (7.c),

 Kovács Kíra (7.c),

 Babos Petra (7.a),

 Málik Bernadett (7.a)

II. 

Városi "Szép magyar beszéd" verseny 

(2012. február)

 Petőcz Anna (5.b) IV.
 Gattyán Nikolett (7.a) II.
 Kovalszki Márk (8.b) VI.

 Zrínyi Ilona matematika verseny

(2012.február)

 Paluscsák Miklós (6.c),

 Dukai Kinga (6.c),

 Korosa Tamás (6.c),

 Bárdosi Lili (8.c),

 Kovács Karolina (8.c),

 Vajas Zsanett (6.a)

legeredményesebb tanulók 

 '48-as kaszinó

2012

(2012. 03. 13.)

 Csapó Ágnes (8.c),

 Szombath Kitti (8.c)

 IV.

 Városi mezei futóverseny

(2012. 03. 20.)

 Czencz Lili (3.c) - III.hely,

 Báder Anna (3.b) - V.hely,

 Világi Karolin (3.a) - VI.hely,

 Pollreisz Vivien (1.a) - VIII.hely,

 Kiss Alexandra (1.a) - IX.hely

csapat I.

 De Ridder Róbert

 III.

 Mulató Kornél (3.a) - II.hely,

 Mezei Márk (4.a),

 Ballabás Bence (4.a) - VI.hely,

 Maász Marcell (4.c) - X.hely,

 Farkas Ezékiel (3.c) - XIII.

csapat I. 

 Kovács Marianna (5.b) - I.hely,

 Fülöp Dzsenifer (6.b) - II.hely,

 Gupcsuk Gréta (6.b),

 Molnár Krisztina (5.d),

 Kaposvári Kíra (5.b)

I.

 Vadász Kata (8.c) - I.hely,

 Kovács Karolina - III.hely,

 Steiner Nikolett (8.a),

 Horváth Rozália (7.c),

 Kalocsai Bernadett (7.c)

I.

 Czina Miklós (8.c)

I.

 Megyei mezei futóverseny

(2012. 03.27.)

 Czencz Lili (3.c),

 Báder Anna (3.b),

 Világi Karolin (3.a),

 Pollreisz Vivien (1.a),

 Kiss Alexandra (1.a)

III. 

 Kovács Marianna (5.b)

 VI.

 Kovács Karolina (8.c)

VIII. 

 Vadász Kata (8.c)

IX. 

 Városi katasztrófavédelmi verseny

(2012. 03.27.)

 Bárdosi Lili (8.c),

 Novák Petra (8.c),

 Szombath Kitti (8.c),

 Szűr Cintia (8.c)

II. 

 Kiss Dóra (8.c),

 Kenese Dávid (8.c),

 Pál Gergely (8.c)

 VI.

 Regionális német versmondó verseny 

(2012. március)

 Schiller Martin (1.b)  VI.
 Szakál Romána (8.c)  V.

 Pindur Pandur városi kerékpáros KRESZ vetélkedő 

(2012.04.05.)

 Csiba Erik (2.a),

 Kovács Arnold (2.a),

 Szilágyi Imre Márton (2.a),

 Kozelka Dominik (2.b),

 Mihalovits Nóra (2.b),

 Haász Péter (2.c),

 Holczinger Irisz (2.c),

 Nusser Zénó (2.c),

 Szalay Anna (2.c)

III. 

 Bendegúz Levelezős Tanulmányi Verseny Országos Döntő

 (2012. április)

 Cziniel Regina (6.c),

 Korosa Tamás (6.b),

 Bárdosi Lili (8.c)

 

 Városi vers- és prózamondó verseny

(Haller, 2012.04.12.)

 Mitring Bálint (2.a) II. 
 Mezei Márk (4.a) I. 

Kaán Károly megyei természet-és környezetvédelmi verseny

(2012.április)

 Korosa Tamás (6.b) VII.

Simonyi Zsigmond megyei Kárpát-medencei helyesírási verseny

(2012. április)

 Tóth Anna Zsófia (8.a) IV.

"Vigyázz katasztrófa közeleg!" című városi vers- és prózamondó verseny

 (2012. április)

 Smuk Barbara (4.) díjazott

Kalmár László Országos Matematika Verseny megyei döntő 

(2012.április)

 Dukai Kinga (6.c) VII.

 Ugodi Drámafesztivál

(2012.04.03)

 A 4.a osztály tanulói:

 Mezei Márk,

 Tóth Laura,

 Szentesi Zsófia,

 Kalocsai Krisztián,

 Gősi Mihály,

 Ballabás Bence,

 Nagy Bálint,

 Csáki Vivien,

 Kovács Roland,

 Smuk Regina,

 Drescher Ottó,

 Schuttovits Márk,

 Kiss Lilla,

 Varga Virág,

 Schreindler Márk,

 Lázár Jázmin

 I.

 Városi informatikai verseny

 (2012. 04.13.)

 Dukai Kinga (6.c)

I. 

 Pap Martin Felicián (6.b)

 III.

 Dukai KInga (6.c),

 Pap Martin (6.b),

 Galambos Nikolett (6.b)

csapatverseny I. 

 Kovács Alina (7.b)

I. 

 Kovács Alina (7.b),

 Szombath Kitti (8.c),

 Bordák Máté (8.c)

csapatverseny II. 

 Logo Országos Programozási verseny
 

(2012. április)

 Amtmann Kristóf (5.c) XIV. 
 Bordák Máté (8.c) XVIII.

Többpróba városi, megyei atlétika verseny

(2012.04.24) 

II. kcs.

 Mezei Márk (4.a),

 Nagy Bálint (4.a),

 Ballabás Bence (4.a),

 Schuttovits Milán (4.a),

 Schultz András (3.a),

 Drescher Ottó (4.a)

városi I.

megyei I.

egyéni összetett  Mezei Márk (4.c)

városi I.

megyei I.

országos IV.

 

 Hortobágyi Nikol (4.a),

 Tóth Laura (4.a),

 Hortobágyi Viktória (4.a),

 Varga Virág (4.a),

 Lázár Jázmin (4.a),

 Megyeri Hanna (3.c)

városi I.

megyei IV.

III. kcs.

 Horváth Koppány (6.c),

 Mészáros Márk (5.b),

 Baumgartner Dániel (6.b),

 Tóth Vince (7.a),

 Széles Erik (6.b),

 Dudás Dávid (6.b)

városi I.

megyei I.

 

 Simon Dóra (6.b),

 Kovács Marianna (5.b),

 Gupcsu Réka (6.b),

 Fülöp Dzsenifer (6.b),

 Gyimóti Cintia (6.b),

 Kaposvári Kíra (5.b)

városi I.

megyei I.

IV. kcs.

 Gál Viktória (8.c),

 Steiner Nilolett (8.a),

 Vadász Kata (8.c),

 Németh Zsófia (7.c),

 Babos Petra (7.a),

 Szombath Kitti (8.c)

városi I.

megyei I.

országos X.

 

 Németh Tamás (8.a),

 Gyürü Vendel (8.b),

 Pál Gergely (8.c),

 Boros Olivér (7.c),

 Klement Péter (7.c),

 Baróti Gábor (8.c)

városi IV.

Egyéni városi versenyek, III. kcs.

 60 m síkfutás  Simon Dóra (6.b)

városi I.

megyei versenyen az országos szintet teljesítette

 Fülöp Dzsenifer (6.b)

II.
 távolugrás

 Simon Dóra (6.b)

 I.

 Kovács Mariann (5.b)

II. 
 kislabdahajítás

 Molnár Krisztina (5.d)

I. 
 600 m síkfutás

 Babos Dominika

I.
 60 m síkfutás

 Horváth Koppány (6.c)

I. 

 Mészáros Márk (5.b)

II. 
 távolugrás  Horváth Koppáns (6.c) 

városi I.

megyei I. 

 Mészáros Márk (5.b)

II. 
 kislabdahajítás

 Tóth Vince (7.a)

II. 
 600 m síkfutás

 Baumgartner Dániel (6.b)

I. 

 Muzsai István (5.b)

II. 

Egyéni városi versenyek, IV. kcs.

 100 m síkfutás  Steiner Nikolett (8.a)

városi I.

megyei II. , az országos szintet teljesítette

országos IV.

 300 m síkfutás

 Babos Petra (7.a)

II. 
4*100 m váltófutás

 Gál Viktória (8.c),

 Steiner Nikolett (8.a),

 Németh Zsófia (7.c),

 Babos Petra (7.a)

városi I.

megyei I.

 1500 m síkfutás

 Kovács Karolina (8.c)

I. 
 kislabdahajítás  Vadász Kata (8.c) 

városi I.

megyei II.

magasugrás  Gál Viktória (8.c)

városi I.

megyei I.

országos IV.

 kislbdahajítás

 Németh Zsófia (7.c)

 II.
súlylökés

 Szakál Romána (8.c)

II.
1500 m síkfutás

 Czina Miklós (8.c)

I.

 Baróti Gábor (8.c)

II.
távolugrás

 Németh Tamás (8.a)

II.
súlylökés  Tukovits Balázs (8.b)

városi I.

megyei I.

 Atlétika megyei egyéni összetett verseny

(2012. 05 16.)

 Gál Viktória (8.c)  II.
 Steiner Nikolett (8.a) III. 
 Vadász Katalin (8.c) VI. 

 Országos német szavalóverseny 

(2012. 05.18.)

 Szakál Romána (8.c) IV. 
 Schiller Martin (1.c) XVI. 

 Városi KRESZ csapatverseny 

(2012. 05.19.)

 Kiss Mátyás (7.c),

 Németh Zsófia (7.c),

 Németh Zsolt (7.c),

 Újvári Ádám (7.c) 

II. 

Versenyeredményeink a 2012/2013-as tanévben

Verseny neve:

Tanuló neve: Elért eredmény:

Országos serdülő kajak-kenu verseny

(2012.augusztus)

 Módos Réka (7.a) I. és két III. hely

Móra sportverseny

(2012. október 1.)

 távolugrás (fiú)

 Horváth Koppány (7.c)

 I.

 Mészáros Márk (6.b)

 II.
távolugrás (lány)

 Kovács Mariann (6.b)

 I.

 Kaposvári Kíra (6.b)

 III.
 labdavezetés (fiú)

 Csutora Olivér (6.c)

 III.
 ingafutás (fiú)

 Kucskár Dániel (6.a)

 II.
ingafutás (lány)

 Bazsó Petra (5.c)

 II.
 svédváltó (fiú)

 Széles Erik (5.a),

 Horváth Koppány (7.c),

 Mészáros Márk (6.b),

 Muzsai Isstván (6.b)

 I.
svédváltó (lány)

 Kaposvári Kíra (6.b),

 Papp Laura (5.a),

 Kiss Lilla (5.a),

 Kovács Mariann (6.b)

 II.
 akadályfutás (fiú)

 Dukai Jácint (6.b),

 Pinke Dominik (5.c),

 Dreccher Ottó (5.a),

 Kovács Roland (5.a)

 III.
akadályfutás (lány)

 Smuk Barbara (5.b),

 Báder Eszter (5.c),

 Mörtl Hanna (5.c),

 Bazsó Petra (5.c)

 III.

Arany János iskolai szavalóverseny

 (2012.11.21.)

 Tóth Luca (6.a)

I.

 Petőcz Anna (6.b)

II.

 Balázs Anita (6.c)

III.

 Tóth Liliána (7.c)

I.

 Baróti Emma (7.b)

II.

 Kulturális Egyesület vers- és prózamondó verseny

(2012.12.11.)

 Tóth Luca (6.a) I. 

 Városi kézilabda kupa

(2012. december)

 Lázár Jázmin (5.a),

 Kiss Lilla (5.a),

 Papp Laura (5.a),

 Bazsó Petra (5.c),

 Kovalszki Eszter (5.c),

 Oláh Evelin (6.b),

 Vajas Zanett (7.a),

 Módos Réka (7.a),

 Csíkos Vanessza (7.a),

 Gyimóti Cintia (7.b)

 - legjobb játékos

I. 

 Területi német szépkieltési verseny

(2012.12.11.)

 Schiller Martin (2.c)

I. 

 Csatári Kevin (1.b)

II.

 Ádám Dóra (3.c)

III.

 Czollner Roland (4.c)

I.

 Városi Bolyai matematika verseny

(2012. december)

 Ludván Attila (4.o)

XI. 

 Karácsony Lili (4.o)

 XIII.

 Kocsis Kevin (4.o)

XIV. 

 Pinka Dominki (5.o)

V.

 Zömbik Trisztán (5.o)

XIII.

 Hermans Veronika (5.o)

XV.

 Stefán Maja (6.o)

IX.

 Kutasy Kristóf (6.o)

XI.

 Paluscsák Miklós (7.o)

II.

 Vajas Zsanett (7.o)

V.

 Fehérvári Gergő (7.o)

VI.

 Dér Szilvia (8.o)

IV.

 Kustán Rebeka (8.o)

V

 Nagy Balázs Martin (8.o)

V.

Holenda Barnabás Regionális Matematika Verseny

(2012. december)

 Molnár Emese (2.o)

IV.

 Kajtár Máté,

 Balogh Levente (2.o)

IX.

 Timár Gergely (2.o)

XI.

 Rongits Ferenc (3.o)

XI.

 Kun Olivér 4.o)

X.

 Ludván Attila (4.o)

XI.

 Schultz András (4.o)

XIII.

Csapatverseny

 

 Molnár Emese,

 Kajtár Máté,

 Balogh Levente (2.o)

VI.

 Kun Olivér,

 Ludván Attila,

 Schultz András (4.o)

VI.

 "Szép Magyar Beszéd" verseny 

(2013.01.30.)

 Petőcz Anna (6.b) II. 
 Tóth Luca (6.a)  VII.
 Gattyán Nikolett (8.a) VI. 

 Fekete István irodalmi kompetenciaalapú irodalmi vetélkedő

(városi csapatverseny)

(2013.01.25.)

 Fazekas Fanni (6.c)

 Kovács Kata (6.c)

 Stefán Maja (6.c)

 I.

 Amtmann Kristóf (6.c)

 Bognár Krisztián (6.c)

 Tercz Erik (6.c)

 II.

 Dervaderits Kitti (7.b)

 Fazekas Réka (7.b)

 Fehérvári Gergő (7.b)

 IV.

 Német nemzetiségi szavalóverseny

(Sporon, 2013.01.25.)

 Csatári Kevin (1.b) I. 
 Kaló Krisztián (8.a)  I.

 Téli városi kézilabda kupa

(2013.02.14.)

 Németh Zsófia (8.c),

 Horváth Rozália (8.c),

 Vajas Zsanett (7.a),

 Oláh Evelin (6.b),

 Haász Anna (7.c),

 Szőcs Veronika (7.c),

 Gyimóti Cintia (7.b),

 Babos Petra (8.b),

 Kulcsár Zsófia (6.c)

I. 

Ergométeres verseny, Nyugat-Dunántúli Régió

(2013. február)

10 éves lány kategória:

 Lázár Jázmin

I
 Telkes Kinga

II.

országos VI.

 Szentesi Zsófia

III.

10 éves fiú kategória:

 Ballabás Bence

I.

országos I.

 Pandúr Gergő

III.

országos XVII.

11 éves lány kategória:

 Hortobágyi Viktória

II.

 Hortobágyi Nikol

III.

 Rongits Dorina

IV.

11 éves fiú kategória:

 Gazdag Lázár Xavér

II.

országos I.

12 éves lány kategória:

 Haász Anna

I.

országos III.

 Uhlárik Rebeka

III.

országos XV.

 Stefán Maja

III.

országos VIII.

 12 éves fiú kategória:

 Prokaj Márk

I.

 13 éves lány kategória:

 Fazekas Réka

III.

13 éves fiú kategória:

 Tóth Vince

I.

országos I.

14 éves lány kategória:

 Németh Zsófia

I.

országos VII.

 Pozsgai Doloresz

III.

országos III.

14 éves fiú kategória:

 Boros Olivér

III.

országos V.

Városi mezei futóverseny

(2013. március 20.)

I. kcs., lány csapatverseny

 Polreisz Vivien (egyéni 2.),

 Kiss Alexandra,

 Mörtl Jázmin,

 Tálasi Mónika,

 Sewmperger Dorina

 

II.

 II. kcs., lány csapatverseny

 Megyeri Hanna (egyéni 1.),

 Baumgartrner Vivien (egyéni 2.),

 Tóth Laura (egyéni 3.),

 Kovács Klaudia,

 Czencz Lili,

 Nagy Gréta

 I.

 III. kcs., lány csapatverseny

 Kovács Marian (egyéni városi és megyei 1., országos 24.),

 Szalay Liza,

 Báder Eszter,

 Stefán Maja,

 Schmuk Barnara

III. 

 IV. kcs., lány csapatverseny

 Gupcsu Gréta (egyéni 1.),

 Babos Dominika (egyéni 3.),

 Baróti Emma,

 Horváth Rozália,

 Keszi Regina

 I. kcs., fiú csapatverseny

 Gaál Horváth Kristóf (egyéni 1.),

 Zölderdő Zétény (3.),

 Kránitz Gergely,

 Timár Gergő,

 Kertész Ádám

 I

 II. kcs., fiú csapatverseny

 Mulató Kornél (egyéni 1.),

 Ballabás Bence,

  Zömbik Trisztán,

 Papp Alex,

 Pocsai Martin

I. 

 III. kcs., fiú csapatverseny

 Muzsi István (egyéni 2.),

 Farkas Ezékiel,

 Pap Martin,

 Bodó Márk,

 Horváth Koppány

II. 

IV. kcs., fiú csapatverseny

 Baumgartner Dániel,

 Süli Norbert,

 Kránitz Máté,

 Laáber László,

 Molnár Barnabás

I.

 Városi szavalóverseny

(2013. április)

 Mezei Márk I. 
 Tóth Liliána  III.

 Városi vers-és prózamondó verseny

(2013. április)

1-2. évfolyam

Vers kategória

 Hegyi Dorka

II. 

 Kuller Tibor

 III.

Próza kategória

 Molnár Emese

I. 

 Szeredi Anna Lili

 különdíj

3-4. évfolyam

Vers kategória

 Szalai Anna

I. 

Próza kategória

 Horváth Réka

különdíj 

 Városi katasztrófavédelmi verseny

(2013. március)

 Nagy Balázs (8.c),

 Dudás Dávid (7.b),

 Fehérvári Gergő (7.b),

 Pap Martin (7.b)

 III.

 Gerencsér Éva területi magyar nyelvi tanulmányi verseny 4. évfolyamos tanulók számára

(2013. április)

 Karácsony Lili (4.a) III. 
 Tóth Adél (4.b)  IV.

 Kaán Károly országos természet- és környezetismereti verseny

(2013. április)

 Kulacs Petra VIII. 
 Mörtl Hanna  IX.

 Teleki Pál földrajz verseny

(2013. április)

 Keszi Regina (7.c) XVIII. 
 Járdán Zsolt (7.a) XXVI.

 Városi atlétika verseny (egyéni)

(2013. április)

Távolugrás:

 Kovács Mariann (6.b)

 I.
 Horváth Koppány (7.c)

I. 

megyei I.

országos IV.

 Kótai Máté

I. 

Kislabdahajítás:

 Németh Zsófia (8.c)

I. 

megyei II.

 Horváth Rozália (8.c)

 II.

 Gazdag Lázár

II.

Magasugrás:

 Horváth Koppány

I.

megyei I.

országos IV.

600 m futás:

 Kovács Mariann (6.b)

 I.

megyei I.

 Muzsai István (6.b)

I.

100 m futás:

 Simon Dóra

I. 

 Klement Péter

I.

1500 m futás:

 Baróti Emma

III. 

300 m futás:

 Gupcsu Gréta

I. 

 Babos Dominika

II.

 Steiner Zoltán

 II. 

 Süli Norbert

 III.

Súlylökés:

 Halász Erik                   

 II.

 Boros Olivér (8.c)

 III.

 Városi atlétika verseny

(II. kcs., csapat)

(2013. április 22.)

 Ballabás Bence,

 Schultz András,

 Pandur Gergő,

 Mulató Kornél,

 Zömbik Trisztán,

 Szabó László

I.

megyei I. 

országos III.

 Baumgartner Vivien,

 Tóth Laura,

 Lázár Jázmin,

 Prikler Mirtill,

 Karácsony Lili,

 Megyeri Hanna

I.

megyei I. 

országos XIV.

III. kcs., csapat

 Horváth Koppány,

 Muzsai István,

 Mrezei Márk,

 Gazdag Lázár,

 Mészáros Márk,

 Szalay Ádám

I.

megyei I.

országos XIII.

 Kovács Mariann,

 Kaposvári Kíra,

 Hortobágyi Nikol,

 Kiss Lilla,

 Jakab Boglárka,

 Molnár Melitta

I.

megye II. 

 IV. kcs., csapat

 Klement Péter,

 Bacsi Áron,

 Kótai Máté,

 Kránitz Máté,

 Baumgartner Dániel,

 Boros Olivér

I.

megyei II. 

 Simon Dóra,

 Gupcsu Gréta,

 Németh Zsófia,

 Horváth Rozália,

 Babos Dominika,

 Kustán Rebeka

I.

megyei I. 

országos XXI.

 Egyéni összetett  Kovács Mariann

I.

megyei II. 

 Horváth Koppány

I.

megyei I. 

országos VIII.

 Simon Dóra

I.

megyei II. 

 Gupcsu Gréta

II. 

 Németh Zsófia

III. 
 Ballabás Bence

I.

megyei I. 

országos I.

Versenyeredményeink a 2013/2014-es tanévben

Verseny neve:

Tanuló neve: Elért eredmény:

Ujhelyi mezei futóverseny (2013.október)

 I. kcs., lány

 Kocsis Fióna

 II.

 Polreisz Laura

VI. 

 Baumgartner Evelin

 VII.

 Guttenberger Réka

IX. 
 I. kcs., fiú

 Nagy Bence

IX. 
 II. kcs., lány

 Pollreisz Vivien

 II.
 II. kcs., fiú

 Zsuppán Balázs

I. 

 Szabó László

 III.

 Kálmán Máté

 V.

 Túróczy Attila

 VI.

 Gaál-Horváth Kristóf

 VII.

 Kertész Ádám

IX.
III. kcs., lány

 Baumgartner Vivien

III.

 Megyeri Hanna

V.
III. kcs., fiú

 Mulató Kornél

I.

 Zömbik Trisztán

III.

 Gősi Mihály

VI.

 Bodó Márk

VII.
IV. kcs., lány

 Gupcsu Gréta

III.

 Simon Dóra

IX.
IV. kcs., fiú

 Baumgartner Dániel

II.

Móra sportverseny (2013. október)

 Rönkhajítás

(II. kcs., lány)

 Lázár Jázmin  I. 
 Hortobágyi viktória  III.

Labdavezetés

(II. kcs., lány)

 Karácsony Lili I.
 Nagy Bianka III.

Akadályfutás

(II. kcs., lány csapat)

 Mörtl Hanna,

 Varga Virág,

 Lázár Jázmin,

 Hortobágyi Viktória

II.

Váltófutás

(II. kcs., lány csapat)

 Papp Laura,

 Kiss Lilla,

 Tóth Laura,

 Baumgartner Vivien

I

Távolugrás

(II. kcs., fiú)

 Mezei Márk I.
 Ballabás Bence II.

Labdavezetés

(II. kcs., fiú)

 Drescher Ottó II.
 Zömbik Trisztán III.

Akadályfutás

(II. kcs., fiú csapat)

 Gősi Mihály,

 Bodó Márk,

 Németh Noel,

 Kovács Roland

III.

Váltófutás

(II. kcs., fiú csapat)

 Mezei Márk,

 Ballabás Bence,

 Zömbik Trisztán,

 Mulató Kornél

I.

 Weöres Sándor város és környéke versmondó verseny

(2013. november 22.)

5-6. osztály

 Májer Norina

I.

 Petőcz Nóra

 II.

 Báder Anna

 III.
 7-8. osztály

 Tóth Luca

I. 

 Tóth Liliána

II.
 Különdíjas:

 Petőcz Anna

 

Kalmár László megyei matematika verseny

(2014. november)

 Pollreisz Vivien IV.

 Marót Rezső házi matematika verseny

(2013. december)

5. osztály

 Czencz Lili I. 

 Ludván Attila

 II.

 Tóth Adél,

 Kránitz Zsigmond

 III.
6. osztály

 Zsuppán Viola,

 Fazekas Laura

I. 

 Berta Marcell

II.

 Hermans Veronika

III.

Varga Tamás házi matematika verseny

(2013. december)

8. osztály

 Paluscsák Miklós

I.

 Fehérvári Miklós

II.

 Horváth Koppány

III.

FUTURA Természettudományos Kísérlet Verseny

(2013. december)

8. osztály

 Horváth Koppány,

 Fertőffy Márk,

 Simon Dániel

I.

 Haász Anna,

 Boros Lili,

 Szőcs Veronika

II.

 Tóth Attila,

 Hencz Ákos,

 Rácz Dávid

III.

 Holenda Barnabás Regionális Matematika Verseny

(2013. december 14.)

 Bognár-Benedek Panka

VII. 

 Zeller Anna

 VIII.

Csapat:

 Bognár Benedek Panka,

 Zeller Anna,

 Méhes Barnabás

VI. 

 Herdits Barbara

 V.

 Bolyai Városi matematika verseny

(2014. január)

 Fehérvári Gergő

 I.

 Amtmann Kristóf

 II.

 Hermans Veronika

 III.

 GY-M-S Megyei Amatőr Sakk Diákolimpia

(2014. január)

 Németh Lilla (II. kcs.)

I. 

Alsós lány csapat: 

 Németh Lilla,

 Holczinger Írisz,

 Fertőffy Réka

I. 

 Farkas Márk (III. kcs.)

VI. 

 Zsuppán Balázs (II. kcs.)

 II.

 Kerényi Szabolcs (I. kcs.)

VIII. 

 Zsuppán Viola (III. kcs.)

 I.

Felsős fiú csapat:

 Németh Bálint,

 Zsuppán Balázs,

 Farkas Márk,

 Zsuppán Viola

 

Szép Magyar Beszéd verseny

(2014. január)

6. osztály

 Mezei Márk I.
7-8. osztály

 Babos Dominika

III.

 Tóth Liliána

V.

Német Nemzetiségi Szavalóverseny

(2014. január 31.)

2. osztály

 Csatári Kevin

II.

országos II.

3. osztály  Schiller Martin

II.

országos VIII.

Barsi Ernő Népdaléneklési Verseny

(2014. február)

2. osztály

 Király Ruben II.
5. osztály

 Báder Anna

III.

 Tóth Adél

II.
7. osztály

 Angyal Bendegúz

II.

 Stefán Maja

III.

Megyei Német Országismereti Verseny

(2014. február)

5. osztály

 Hittl Dóra,

 Kun Olivér,

 Koperecz Bálint

I.

 Éder Gergő,

 Tóth Adél,

 Meszlényi Kamilla

III.

 Czencz Lili,

 Megyeri Hanna,

 Nagy Gréta

IV.
6. osztály

 Báder Eszter,

 Giffinger Rebeka,

 Horváth Vivien

I.

 Bertalan Gergő,

 Frank Marcell,

 Hermans Veronika

IV.
7. osztály

 Fazekas Fanni,

 Amtmann Kristóf,

 Bognár Krisztián

II.

Kerületi hittan verseny

(2014. március)

2. osztály

 Horváth Laura

 Nagy Alexia Kiara

 Méhes Barnabás

I.

V.

VI.

4. osztály

 Mihalovits Nóra

 Vincze Szabolcs

III.

V.

6. osztály

 Báder Eszter

 Farkas Anna

II.

III.

7. osztály

 Tóth Luca

II.

Ergométer Országos Döntő

(2014. március)

10 éves fiú

 De Ridder Robert II.
11 éves fiú

 Ballabás Bence

XIII.
12 éves fiú

 Bognár Krisztián

XXVII.

 Mitring Dávid

XII.
13 éves fiú

 Tóth Tamás

XVI.
11 éves lány

 Lázár Jázmin

VII.
14 éves lány

 Haász Anna

XII.

 Stefán Maja

XIX.

'48-as kaszinó

(2014. március)

 Baróti Emma,

 Dervaderics Kitti,

 Fehérvári Gergő

IV.

 Fülöp Ákos,

 Mészáros Márk,

 Tóth Tamás

V.

 Molnár Gergő,

 Paluscsák Miklós,

 Szűr Dániel

VII.

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

(2014. március)

 Fülöp Ákos,

 Fazekas Fanni,

 Tóth Adél

továbbjutott a megyei fordulóra

Ifjúsági Katasztrófavédelmi Verseny

(2014. március)

7. osztály

 Balogh Bence,

 Angyal Bendegúz,

 Stefán Maja,

 Pakucs Áron

IV.
8. osztály

 Dudás Dávid,

 Halász Erik,

 Fehérvári Gergő,

 Pap Martin

IV.

Német Nemzetiségi Szavalóverseny

(2014. március)

1-2. osztály

 Csatáry Kevin III.

3-4. osztály

 Schiller Martin VII.

Városi vers -és prózamondó verseny

(2014. március)

1-2. osztály

 Szeredi Anna Lili I.
3-4. osztály

 Hegedűs Ádám

 Kökény Panna

III.

III.

Balogh János regionális környezet- és egészségügyi csapatverseny

(2014. március)

 Dukai Jácint,

 Pap Martin Felícián,

 Fehérvári Gergő

III.

Simonyi Zsigmond megyei helyesírási verseny

(2014. április)

5. osztály

 Tóth Adél VIII.

7. osztály

 Fazekas Fanni

XIII.

 Fülöp Ákos

XVI.

Városi vers- és prózamondó verseny

(2014. április)

6. osztály

 Mezei Márk I.

7. osztály

 Régaisz Péter II.

8. osztály

 Tóth Liliána II.

XVII. Országos Logo Verseny regionális fordulója

(2014. április)

 Amtmann Kristóf V.

Országos mezei futóverseny

(2014. április)

 Baumgartner Vivien,

 Smuk Barbara,

 Megyeri Hanna,

 Kovács Klaudia,

 Tóth Laura

XXX.

Kalmár László Megyei Matematika Verseny

(2014. április)

 Pollreisz Vivien IV.

"KIsiskolások anyanyelvi-zenei vetélkedője" városi forduló

(2014. április)

 Galambos Laura,

 Kiss Dóra,

 Mihalovits Nóra

V.

Őselemek vetélkedője (Futura) városi döntő    

(2014. április)

 3.a

 3.b

 3.c

II-III-IV.

Városi BIT bajnokság    

(2014. április)

 Fehérvári Gergő (egyéni verseny)

III.

 Fehérvári Gergő (csapat verseny)

II.

 Papp Martin (csapat verseny)

II

Regionális Judo Diákolimpia

(2014. május)

 Hencz Tamás

I.

 Éder Gergő

I.

 May Bence

I.

 Kovács Arnold

II.

"Friedrch Schiller" Regionális Német Szavalóverseny  

(2014. május)

1. osztály

 Kedves Luca különdíjas

2. osztály

 Szeredi Anna Lili különdíjas

3. osztály

 Schiller Martin

I.

 Kökény Panna

II.

 Hermanns Tamara

különdíjas

4. osztály

 Horváth Réka

I.

 Vincze Szabolcs

III.

 Szalay Anna

különdíjas

5. osztály

 Czollner Roland különdíjas

6. osztály

 Stégmayer Olivér III.

7. osztály

 Régaisz Péter különdíjas

Történelem Városi Verseny

(2014. május)

 Zsuppán Viola II.

Kaán Károly XXII.Országos Természet- és Környezetismereti Verseny

(2014. május)

 Zsuppán Viola IV.

Atlétika diákolimpiai többpróba verseny

(2014. május-június)

II. kcs., lány csapatverseny

 Baranyai Nikolett,

 Árvai Zsófia,

 Köpcsényi Dorina,

 Pollreisz Vivien,

 Kiss Alexandra,

 Szittner Rubina

megyei III.
II. kcs., fiú csapatverseny

 Zsuppán Balázs,

 Szabó László,

 Kertész Ádám,

 Rongits Ferenc,

 De Ridder Róbert,

 Tímár Gergő

megyei I.

országos XVI.

III. kcs., fiú csapatverseny

 Mezei Márk,

 Németh Bálint,

 Ballabás Bence,

 Zömbik Trisztán,

 Pinke Dominik,

 Chuttovits Milán

megyei II.
IV. kcs., lány csapatverseny

 Kovács Mariann,

 Gupcsu Gréta,

 Simon Dóra,

 Kaposvári Kíra,

 Babos Dominika,

 Jakab Boglárka

megyei II.
IV. kcs., fiú csapatverseny

 Horváth Koppány,

 Baumgartner Dániel,

 Dudás Dávid,

 Molnár Barnabás,

 Muzsai István,

 Mészáros Márk

megyei V.
Egyéni összetett, lány  Kovács Mariann

megyei I.

országos XVI.

 Simon Dóra

megyei II.
Egyéni összetett, fiú  Horváth Koppány

megyei I.

országos XVII.

Egyéni versenyszámok

távolugrás

III. kcs.

 Mezei Márk megyei I.

1500 m

IV. kcs.

 Kovács Mariann

megyei I.

országos V.

magasugrás

IV. kcs.

 Horváth Koppány

megyei I.

országos II.

4x100 m váltófutás, lány,

IV. kcs.

 Kovács Mariann,

 Simon Dóra,

 Gupcsu Gréta,

 Babos Dominika

megyei I.

60 m síkfutás, lány,

III. kcs.

 Kiss Lilla megyei IV.

Súlylökés, lány,

IV. kcs.

 Csiba Brenda megyei IV.

Kislabdahajítás, lány,

III. kcs.

 Baumgartner Vivien megyei IV.

4x1000 m váltófutás, fiú,

IV. kcs.

 Hatos Kristóf,

 Kucskár Dániel,

 Tóth Tamás

megyei IV.

Versenyeredményeink a 2014/2015-ös tanévben

Verseny neve:

Tanuló neve: Elért eredmény:

Városi szavalóverseny    

(2014.11.12.)

5-6. osztály

 Mayer Marcell,

 Szalay Anna,

 Gyulai Renáta

különdíj

"Nyelvünk és otthonunk" irodalmi és nyelvhasználati városi csapatverseny        

(2014.11.17.)

8. osztály

 Kovács Kata,

 Stefán Maja,

 Bognár Krisztián,

 Roth Levente

III.

Mikulás-Kupa városi teremlabdarúgó torna

(2014.12.08.)

 Csutora Olivér (legjobb játékos különdíj)

 Szalay Ádám,

 Régaisz Péter,

 Mészáros Márk,

 Fülöp Ákos,

 Pandur Gergő,

 Zömbik Trisztán

I.

Városi Vers- és prózamondó verseny,

7-8. osztály

(2014.12.09.)

 Májer Norina II.

Városi kompetencia alapú irodalmi vetélkedő

(csapat)

(2015. január 28.)

 Erdős Fanni,

 Stefán Maja,

 Bognár Krisztián

I.

Holenda Barnabás Regionális és Megyei Matematika Logikaverseny

(2015.01.28.)

 Szenderák Szabolcs

csapatban VI.

 Bognár-Benedek Panka

VII.

 Méhes Barnabás

VIII.

 Keszi Hanna

X.

 Balogh Levente

X.

Győr-Moson-Sopron megyei Sakk Diákolimpia

(2015.01.31.)

 Németh Bálint,

 Farkas Márk,

 Zsuppán Viola,

 Zsuppán Balázs,

 Németh Csilla

I.

"Szép Magyar Beszéd" mosonmagyaróvári területi verseny

(2015.01.28.)

7-8. osztály

 Erdős Fanni I.

5-6. osztály

 Horváth Réka III.

7-8. osztály

 Tóth Luca IV.

Barsi Ernő Népdaléneklési Verseny városi fordulója

(2015.01.30.)

5. osztály

 Sárkány Boglárka III.

3. osztály

 Király Ruben II.

Német nemzetiségi szavalóverseny

(2015.01.30.)

 Csatári Kevin II.
 Schiller Martin III.
 Kökény Panna !V.

Városi Ergométer Verseny

(2015. február)

 Trapli Gergő (2001)

II.

 Mulató Kornél (2002)

III.

 De Ridder Robert (2003)

II.

 Kuller Tibor (2004)

II.

 Pataki Viktória (2000)

II.

 Stefán Maja (2000)

III.

 Lázár Jázmin (2002)

I.

 Bertalan Dominika (2002)

II.

 Gyulai Renáta (2003)

II.

 Tarján Luca (2004)

III.

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny iskolai forduló

(2015.03.23.)

 Amtmann Kristóf,

 Kulacs Petra,

 Kovács Kata

megyei fordulóba jutottak

Mosonmagyaróvár járási katasztrófavédelmi verseny

(2015.03.18.)

 Stefán Maja,

 Angyal Bendegúz,

 Balogh Bence,

 Pakucs Áron

IV.

Német nemzetiségi országos szavalóverseny

(2015.03.20.)

 Csatári Kevin I.
 Schiller Martin VIIÍ.

Gerencsér Éva Területi Nyelvhelyességi Verseny

(2015. március)

 Tóth Soma

III.

megyei XI.

Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny

(2015. március)

 Karácsony Lili XX.
 Dukai Jácint XXVIII.

Megyei, mezei futóverseny

(2015.03.25.)

II. kcs., csapat

 Gaál Horváth Kristóf,

 Kertész Ádám,

 Kelemen Máté,

 Kránitz Gergely

II.

országos XXX.

III. kcs., egyéni  Zsuppán Balázs

I.

országos V.

Szép Magyar Beszéd Verseny Dúnántúli Forduló

(2015.03.28)

 Erdős Fanni Kazinczy-jelvény bronz fokozat

Országos történelem verseny megyei forduló

(2015. április)

 Zsuppán Viola I.

Városi vers- és prózamondó verseny

(2015.04.09.)

 Kluiber Ajna

III.

 Kulacs Kristóf

II.

 Szabó Barnabás

II.

 Májer Norina

különdíj

Országos Iskolatenisz Bajnokság

(2015.04.11.)

 Árvay Kristóf

I.

 Nagy Bence

III.

 Zömbik Csongor

V.

 Jankó Olivér

V.

XVIII. Országos Logo Verseny Regionális forduló

(2015.03.08.)

 Amtmann Kristóf

I.

országos X.

Balog János Környezetvédelmi csapatverseny megyei fordulója

(2015. április)

 Dukai Jácint,

 Fülöp Ákos,

 Kutassy Kristóf

II.

Teleki Pál Földtan-Földrajz Verseny megyei fordulója

(2015.április)

 Zsuppán Viola

I.

országos IV.

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny megyei fordulója

(2015.április)

 Kovács Kata IV.
 Amtmann Kristóf V.

Városi atlétika verseny    

(2015. április)

II. kcs. (lány)

 Baranyai Nikolett,

 Pollreisz Vivien,

 Kiss Alexandra,

 Kökény Panna,

 Sztanyovszky Laura,

 Szittner Rubina

I.

megyei III.

II. kcs. (fiú)

 Stinner Ákos,

 Tímár Gergő,

 Szabó Barnabás,

 Zölsewrdő Zétény,

 Kertész Ádám,

 Kelemen Máté,

 Gaál-Horváth Kristóf

I.

megyei II.

III. kcs. (lány)

 Lázár Jázmin,

 Baumgartner Vivien,

 Karácsony Lili,

 Tóth Laura,

 Megyeri Hanna,

 Gyulai Renáta

I.

megyei II.

III. kcs. (fiú)

 Zsuppán Balázs,

 Pandúr Gergő,

 Schultz András,

 Schuttovits Milán,

 Rongits Ferenc,

 Zömbik Trisztán

I.

megyei II.

IV. kcs. (lány)

 Csiba Brenda,

 Kiss Lilla,

 Jakab Boglárka,

 Kovács Mariann,

 Smuk Barbara,

 Kaposvári Kíra

I.

megyei I.

Városi egyéni atlétika verseny

(2015. április)

kislabdahajítás

 Lázár Jázmin

 

 Baumgartner Vivien

I.

megyei I.

II.

megyei V.

Városi egyéni összetett atlétika verseny, lány

III. kcs.

(2015. április)

 Baumgartner Vivien

I.

megyei I.

országos XXXXVI.

IV. kcs. (lány)  Kovács Mariann

I.

megyei I.

Városi egyéni atlétika verseny

(2015. április)

100 m (IV. kcs., lány)

 Kiss Lilla II.
300 m (IV. kcs., lány)

 Kovács Mariann

 Smuk Barbara

I.

II.

súlylökés (IV. kcs., lány)

 Csiba Brenda II.
4x100 m váltó (IV. kcs., lány)

 Kovács Mariann,

 Kiss Lilla,

 Csiba Brenda,

 Kaposvári Kíra

II.

100 m (IV. kcs., fiú)

 Hatos Kristóf II.
1500 m (IV. kcs., fiú)  Muzsai István

I.

megyei X.

távolugrás (IV. kcs., fiú)  Széles Erik

II.

megyei VI.

300 m (IV. kcs., fiú)

 Papp Norbert III.
kislabdahajítás (IV. kcs., fiú)

 Pinke Dominik

 Dombi Milán

II.

megyei XII.

III.

4x100 m (IV. kcs., fiú)

 Széles Erik,

 Muzsai István,

 Papp Norbert,

 Hatos Kristóf

III.
600 m (III. kcs., lány)  Baumgartner Vivien

I.

megyei III.

távolugrás (III. kcs., fiú)

 Schultz András I.

600 m (III. kcs., fiú)

 Zsuppán Balázs I.
kislabdahajítás (III. kcs., fiú)

 Schuttovics Milán

 Zömbik Trisztán

I.

II.

4x100 m (III. kcs., fiú)

 Zsuppán Balázs,

 Zömbik Trisztán,

 Pandur Gergő,

 Schuttovits Milán

II.

Schiller Területi Szavalóverseny

(2015.05.13.)

1. osztály:

 Szakál Johanna

I.

2. osztály:

 Klujber Ajma

I.

3. osztály:

 Csatári Kevin

II.

4. osztály:

 Schiller Martin

I.

5. osztály:

 Horváth Réka

I.

Magyar Természettudományos Társulat Hermann Ottó Biológia Verseny

(2015. május)

 Zsuppán Viola

I.

megyei I.

országos VI.

Bendegúz levelezős MegyeiTanulmányi Verseny

(2015. május)

 Farkas Bence II.

Országos Iskolatenisz Bajnokság

(2015.06.11.)

 Árvay Kristóf

I.

 Nagy Bence

III.

 Jankó Olivér,

 Zömbik Csongor

V-VIII.

Országos Diákolimpia, Tenisz

(2015. június)

 Jankó Olivér,

 Nagy Bence,

 Zömbik Csongor

III.

*Versenyeredményeink a 2015/2016-os tanévben

Verseny neve:

Tanuló neve: Elért eredmény:

Ujhelyi városi futóverseny

(2015. október 1.)

I. kcs. (lány)  Demkó Janka I.
   Pollreisz Laura III.
   Makai Lia VI.
   Zömbik Jázmin X.
II. kcs. (lány)  Semperger Dorina III.
   Blahovits Szonja VI.
II. kcs. (fiú)  Pinczés Péter IV.
   Rongits Dominik VIII.
   Kelemen Áron IX.
III. kcs. (lány)  Pollreisz Vivien VI.
   Baranyai Nikolett VII.
III. kcs. (fiú)  Zsuppán Balázs I.
   Szabó László II.
   Gál-Horváth Kristóf III.
   Kertész Ádám VI.
IV. kcs. (lány)  Megyeri Hanna II.
   Baumgartner Vivien III.
IV. kcs. (fiú)  Pocsai Martin III.
   Németh Bálint VI.

*Városi mezei futóverseny (2015. november 4.)

I. kcs. (lány)  Makay Lia

I.

megyei XX.

II. kcs. (lány)  Semperger Dorina III.
   Baumgartner Evelin IV.
   Kocsis Fiona V.
   Gyűrű G. Saskia VII.
II. kcs. (fiú)  Kovács Benedek

II.

megyei XVII.

   Csatári Kevin

III.

megyei XVIII.

III. kcs. (lány)  Baranyai Nikolett I.
   Kiss Alexandra IV.
   Pollreisz Vivien V.
III. kcs. (fiú)  Zsuppán Balázs

I.

megyei I.

országos III.

   Gaál-Horváth Kristóf II.
   Kránitz Gergely IV.
   Kertész Ádám VI.
   Marekker Máté VII.
IV. kcs. (lány)  Megyeri Hanna

I.

megyei XII.

   Baumgartner Vivien II.
IV. kcs. (fiú)  Bodó Márk II.
I. kcs. (lány) csapat

 Makay Lia,

 Demkó Janka,

 Zömbik Jázmin,

 Pollreisz Laura,

 Schwanner Zsófia

I.
II. kcs. (lány) csapat

 Semperger Dorina,

 Baumgartner Evelin,

 Kocsis Fiona,

 Gyűrű G. Saskia,

 Hegyi Klaudia

I.
II. kcs. (fiú) csapat

 Kovács Benedek,

 Csatári Kevin,

 Bablonkay Kornél,

 Pinczés Péter,

 Baróti Benedek

I.
III. kcs. (lány) csapat

 Baranyai Nikolett,

 Kiss Alexandra,

 Pollreisz Vivien,

 Nagy Gréta,

 Csóka Rebeka

I.
III. kcs. (fiú) csapat

 Zsuppán Balázs,

 Gaál-Horváth Kristóf,

 Kránitz Gergely,

 Kertész Ádám,

 Marekker Máté

I.
IV. kcs. (lány) csapat

 Megyeri Hanna,

 Baumgartner Vivien,

 Smuck Barbara,

 Csicsai Lilla,

 Lázár Jázmin

I.
IV. kcs. (fiú) csapat

 Bodó Márk,

 Németh Bálint,

 Pocsai Martin,

 Maász Marcell

III.

"Nyelvünk és otthonunk" városi irodalmi és nyelvhasználati csapatverseny

(2015. november)

 Kun Olivér,

 Kránitz Zsigmond,

 Pocsai Martin,

 Mayer Marcell

II.

Te ki tudsz jutni a digitális erődből? városi kódfejtő kalandjáték

(2015. november)

 Báder Eszter,

 Frank Marcell,

 Farkas Anna

II.

Városi versmondóverseny

(2015.12.02.)

5-6. o.

 Kulacs Kristóf I.
   Kökény Panna II.
   Rigó Dorka III.
7-8. o.  Josziv-Szolga Szabina I.
   Májer Norina II.
   Tóth Nikolett III.

Városi Bolyai matematika verseny

(2015. december)

8. o

 Zsuppán Viola II.
   Németh Bálint V.
   Berta Marcell VII.
   Hermans Veronika XI.
   Pinke Dominik XV.
   Frank Marcell XX.
   Zömbik Trisztán XXVII.
7. o  Kun Olivér II.
   Kránitz Zsigmond VII.
   Tóth Adél IX.
   Kopf Ervin XII.
6. o

 Fertőffy Réka,

 Nagy Dzsenifer,

 Zsuppán Balázs

IV.
   Rongits Ferenc XV.
   Kozelka Dominik XIX.
5. o  Pinczés Péter II.
   Balogh Levente VII.
   Luttenberger Réka IX.
   Picher Attila XVIII.
4. o  Bognár-Benedek Panka II.
   Méhes Barnabás V.
   Szenderák Szabolcs VIII.
   Schwartz Lara XX.

8. o.

csapatverseny

 Berta Marcell,

 Németh Bálint,

 Zsuppán Viola

I.

7. o.

csapatverseny

 Kun Olivér,

 Kránitz Zsigmond,

 Tóth Adél,

 Kopf Ervin,

 Karácsony Réka

II.

6. o.

csapatverseny

 Fertőffy Réka,

 Nagy Dzsenifer,

 Zsuppán Balázs,

 Rongits Ferenc,

 Kozelka Dominik

II.

5. o.

csapatverseny

 Pinczés Péter,

 Balogh Levente,

 Luttenberger Réka,

 Tóth Soma,

 Picher Attila

II.

4. o.

csapatverseny

 Bognár-Benedek Panka,

 Méhes Barnabás,

 Szenderák Szabolcs,

 Schwartz Lara

II.

Soproni német nemzetiségi általános iskola által szervezettszavalóverseny

(2016. január)

 Schiller Martin I.

Megyei Sakk Diákolimpia

 (2016. január)

IV. kcs. (Lány)

 Zsuppán Viola I.
III. kcs. (Lány)  Németh Csilla I.
IV. kcs. (Fiú)  Zsuppán Balázs V.
   Meszlényi Kevin IX.
III. kcs.  Németh Bálint II.
csapatverseny

 Németh Bálint,

 Németh Csilla,

 Zsuppán Balázs,

 Zsuppán Viola

I.

Holenda Barnabás Matematika Verseny

(2016. január)

2. a osztály

 Tilai Máté,

 Vass Gergő

XIV.
   Gyémánt Péter XX.
   Máthé Péter XXV.
csapatverseny

 Orbán Boglárka,

 Laczi-Kiss Milton,

 Mollner Eszter

XVII.
2. b osztály  Orbán Boglárka XII.
   Laczi-Kiss Milton XIII.
   Koltai Márton-Vukovic Anna XV.
   Kozelka Márk XIX.
   Kökény Luca XXIV.
2. c osztály  Mollner Eszter XIII.
   Nagy Zille Panka XV.
   Perián Milán XXI.
3. a osztály  Tóth Levente XI.
   Mogyorósi Bence XXIII.
   Lakatos Bálint XXV.
3. b osztály  Demkó Mátyás V.
   Király Ábris X.
   Pinczés Barna XVII.
3. c osztály  Keszi Hanna XV.
   Liziczai Gergő XIX.
csapatverseny

 Demkó Mátyás,

 Király Ábris,

 Tóth Levente

XII.
4. c osztály  Bognár-Benedek Panka IV.
   Méhes Barnabás V.
   Nagy Dávid VI.
   Szenderák Szabolcs X.
csapatverseny

 Bognár-Benedek Panka,

 Méhes Barnabás,

 Nagy Dávid

V.

Kazinczyról elnevezett

"Szép magyar beszéd"

területi verseny

(2016. február)

 Tóth Adél II.

Területi német nemzetiségi szavalóverseny

(2016. február)

 Schiller Martin I.

Területi ergométer verseny

2005/06.

(2016. február)

 Pinczés Péter I.
   Zömbik Csongor

III.

országos IV.

   Umathum Réka II.
   Blahovits Szonja III.
2004.  Tímár Gergő III.
   Szittner Rubina III.
2003.  Gyulai Renáta II.
2002.  Lázár Jázmin I.

Megyei Német Országismereti Verseny

(2016. február)

5. o

 Balogh Levente,

 Schilller Martin,

 Zöld Patrik

II.
6. o

 Horváth Réka,

 Nagy Dzsenifer,

 Szalontai Lara

I.
 

 Fertőffy Réka,

 Kelemen Máté,

 Tukovits Attila

II.
7. o

 Megyeri Hanna,

 Nagy Gréta,

 Kun Olivér

II.
8. o

 Báder Eszter,

 Giffinger Rebeka,

 Horváth Vivien

I.

Városi kézilabda torna

(2016.02.18.)

 Nagy Bianka,

 Mozdény Fanni,

 Karácsony Lili,

 Péterfi Regina,

 Szalay Anna,

 Maász Imola,

 Vali Petra,

 Nagy Evelin,

 Sztranyovszky Laura,

 Szittner Rubina

II.

Városi Angol Országismereti Verseny

(2016.02.23.) 

 Fazekas Virág,

 Karácsony Lili,

 Levéli Norbert,

 Vajas Zsóka,

 Világi Karolin,

 Wisztercill Petra

V.
 

 Báder Eszter,

 Hermans Veronika,

 Maász Marcell,

 Mezei Gergő,

 Pinke Dominik,

 Zsuppán Viola

I.

Teleki Pál országos földrajz-földtan verseny

(2016.04.21.)

 Zsuppán Viola

megyei I.

országos VI.

   Ludván Attila megyei VIII.

Simonyi Zsigmond megyei helyesírási verseny

(2016. április)

 Nagy Dzsenifer VIII.

Barsi Ernő megyei népdaléneklési verseny

(2016. április)

 Jurácsik Regina ezüst minősítés
   Király Ruben bronz minősítés
   Báder Anna bronz minősítés
   Tóth Adél ezüst minősítés

Gerencsér Éva Nyelvhelyességi Verseny területi fordolója

(2016. április)

 Bognár-Benedek Panka

I.

megyei IV.

Iskolai vers- és prózamondó verseny

(2016. április)

 Zömbik Jázmin I.
   Mihalik Virág II.
   Bánlaki Adél III.
   Varga Panna I.
   Kedves Luca I.
   Szabó Zita I.
   Klujber Ajna II.
   Szenderák Szabolcs II.
   Radics Dominik III.
   Tóth Bíborka III.

Városi prózamondó verseny

(2016. április)

 Szenderák Szabolcs II.

Városi Atlétikai Diákolimpia

(2016.április)

II. kcs., lány (csapat)

 Hegyi Klaudia,

 Hevesi Annabell,

 Szekretár Anna,

 Semperger Dorina,

 Gyürü G. Saskia,

 Baumgartner Evelin

I.

megyei II.

II. kcs., fiú (csapat)

 Baróti Benedek,

 Marchese Roberto,

 Zömbik Csongor,

 Csatári Kevin,

 Mogyorósi Bence,

 Kovács Benedek

I.

megyei III.

III. kcs., fiú (csapat)

 Zsuppán Balázs,

 Szabó László,

 Májer Milán,

 Rongits Ferenc,

 Zölderdő Zétény,

 Szabó Barnabás

I.

megyei I.

országos XIX.

II. kcs., egyéni összetett (lány)  Hegyi Klaudia III.
III. kcs., egyéni összetett (fiú)  Zsuppán Balázs

II.

megyei II.

országos I.

IV. kcs., egyéni összetett (lány)  Kiss Lilla III.
IV. kcs., egyéni összetett (fiú)  Németh Bálint III.
600 m síkfutás, III. kcs., lány  Pollreisz Vivien I.
600 m síkfutás, IV. kcs., lány  Megyeri Hanna

I.

megyei IV.

kislabdahajítás, IV. kcs., lány  Baumgartner Vivien

I.

megyei I.

600 m síkfutás, III. kcs., fiú  Zsuppán Balázs

I.

megyei I.

országos I.

Kislabdahajítás III. kcs., fiú  Meidlinger Levente II.
Kislabdahajítás IV. kcs., fiú  Schuttovics Milán II.
Súlylökés IV. kcs., fiú  Berta Marcell II.
   Stégmayer Olivér III.
Távolugrás IV. kcs., fiú  Németh Bálint

I.

megyei II.

4x100 m váltófutás

III. kcs., fiú

 Zsuppán Balázs,

 Szabó László,

 Májer Milán,

 Kránitz Gergely

I.

megyei I.

4x100 m váltófutás

IV. kcs., fiú

 Farkas Márk,

 Zömbik Trisztán,

 Ujvári Márkó,

 Pinke Dominik

II.
100 m síkfutás IV. kcs., lány  Kiss Lilla II.
1500 m síkfutás IV. kcs., lány  Kovalszki Eszter I.
Távolugrás IV. kcs., lány  Tóth Laura II.

4x100 m váltófutás

IV. kcs., fiú

 Berta Marcell,

 Maász Marcell,

 Lehoczki Dániel,

 Bodó Márk

I.

Friedrich Schiller területi szavalóverseny

(2016.05.04.)

1. osztály  Mgyorósi Csenge I.
2. osztály  Szakál Johanna I.
3. osztály  Hagymássy Balázs II.
4. osztály  Pécsi-Palotás Rebeka különdíj
5. osztály  Schiller Martin I.

Országos tollaslabda diákolimpia

(2016. június)

 Nusser Ádám VII.

Országos tenisz diákolimpia

(2016. június)

III. kcs.

 Fekete Botond,

 Makay Kornél,

 Boros Noé

 
 

 Jankó Olivér,

 Zömbik Csongor,

 Pinczés Péter

 

Országos MAHART rajzpályázat

(2016. június)

 Hatt Barnabás VI.

"Egyszer volt hol nem volt..." városi meseíró pályázat

(2016. június)

 Koltai Márton Balázs I.

"Védd az életet és az egészséget!" városi rajzpályázat

(2016. június)

 Zömbik Jázmin II.
   Polácsek Petra III.

Versenyeredményeink a 2016/2017-es tanévben

Verseny neve: Tanuló neve: Elért eredmény:

Diákolimpiai evezés

(2016. 09. 25.)

III. kcs.

 Preussberger Nóra VII.
III. kcs., vegyes

 Preussberger Nóra 

 Tukovits Attila

II.

Ujhelyi városi futóverseny

(2016. 10.13.)

I. kcs., fiú

 Babrik Olivér VI.
   Árvay Kristóf X.
I. kcs., lány  Kovács Léda II.
   Maróti Boglárka IV.
   Nagy Zille Panka V.
   László Hanna IX.
II. kcs., fiú  Olasz Bence II.
   Demkó Mátyás VII.
   Tibold Benjamin VIII.
   Szalay Dávid IX.
II. kcs., lány  Gyűrű G. Saskia V.
III. kcs., lány  Kiss Alexandra IV.
   Preussberger Nóra VII.
   Blahovits Szonja X.
III. kcs., fiú  Kovács Benedek IV.
   Kelemen Máté VI.

Fekete városi alsós ügyességi verseny

(2016.10.13.)

 Imre Zalán,

 Csapó Viktória,

 Menyhárt Máté,

 Demkó Janka,

 Gyidik Szonja,

 Mogyorósi Bence,

 Makay Lia,

 Bablonkay Kornél

III.és IV.

Szigetközi Népdaléneklési Verseny

(2016.11.18.)

 Besszer Péter Koppány különdíj

Városi Matematika Csapatverseny

(2017. január)

4. osztály   III.
5. osztály   II.
6. osztály   VI.
7. osztály   II.
8. osztály   III.

Városi Matematika Egyéni Verseny

(2017.január)

5. osztály  Nagy Dávid II.
7. osztály  Fertőffy Réka I.
8. osztály  Kránitz Zsigmond I.

Móra szavalóverseny

(2016. november - december)

5-6. osztály  Táncos Ábel I.
   Hegyi Dorka II.
   Szenderák Szabolcs III.
7-8. osztály  Joszív-Szolga Szabina II.
   Kun Olivér III.
   Mayer Marcell különdíj

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyeírási verseny megyei fordulójába továbbjutott

(2016. november - december)

 Szabó Rozi  

"Szép Magyar Beszéd" verseny továbbjutói  

(2016. november - december)

5-6. osztály

 Jankó Doroti,

 Pollreisz Vivien,

 Schnitzer Zoé

 
7-8. osztály

 Nagy Evelin,

 Tóth Adél,

 Kocsis Kevin

 

Szigetköz szeretlek! elnevezésű novellaíró pályázat

(2016. december)

 Kun olivér II.

Asztalitenisz Magyar Bajnokság 2016

(serdülő, páros)

 

 Farkas Ezékiel II.
vegyes páros  Farkas Ezékiel II.
egyes  Farkas Ezékiel negyeddöntő
Asztalitenisz Országos Serdülő Húszak Bajnokság 2016  Farkas Ezékiel III.

BVSC évnyitó országos ranglista verseny 2016

serdülő páros

 Farkas Ezékiel III.
serdülő egyes  Farkas Ezékiel negyeddöntő
ifjúsági páros  Farkas Ezékiel III.

Országos serdülő ranglista verseny 2016

páros  Farkas Ezékiel I.
egyes  Farkas Ezékiel negyeddöntő

Magyar Nemzetközi Bajnokság 2016

serdülő csapat  Farkas Ezékiel III.

NB2 felnőtt bajnokság (2016-2017)

csapat  Farkas Ezékiel I.

Club Aréna regionális asztalitenisz felnőtt verseny 2016

egyes  Farkas Ezékiel I.
    III.
páros  Farkas Ezékiel II.
    III.

Radnóti Club Aréna Kupa Vígh Ernő Emlékverseny (diák)

IV. kcs. területi 2016

 Farkas Ezékiel I.
Magyar serdülő ranglista 2016  Farkas Ezékiel V.

Holenda Barnabás Regionális Matematika Verseny

(2016.12.10.)

2. évfolyam

 Imre Zalán IV.
   Serfőző Zoltán V.
   Demkó Janka V.
   Sztranyovszky Virág VII.
   Szabó Virág IX.
   Leszkovich Áron IX.
3. évfolyam  Laczi-Kiss Milton IV.
   Gyémánt Péter VII.
2. évfolyam (csapat)

 Inre Zalán,

 Serfőző Zoltán,

 Demkó Janka

I.
3. évfolyam (csapat)

 Laczi-Kiss Milton,

 Gyémánt Péter,

 Családi Kristóf,

 Kozelka Márk

IV.

Ergométer Országos Bajnokság Városi Fordulója

(2017. január)

(2006)

 Semperger Dorina I.
(2005)  Zömbik Csongor II.
   Walke Gábor II.
(2003)  Kulcs Máté II.
(2002)  Huszár Attila I.

Megyei Német Nemzetiségi Szavalóverseny

(2017.01.27.)

 Schiller Martin I.

Fekete István kompetencia alapú irodalmi csapatverseny

(2017. január 25.)

 Schnitzer Zoé,

 Zeller Anna,

 Nusser Lotti

I.

Utánpótlás Ergométeres Országos Bajnokság

(2017. február 11.)

10 éves lány  Demkó Janka I.
para  Lauer Dániel I.
11 éves fiú  Demkó Mátyás IV.
   Hegedüs Ádám VIII.
   Pinczés Barna XII.
13 éves fiú  Tukovits Attila V.
14 éves fiú  Csiba Erik XXXII.
11-12 éves csapatverseny

 Demkó Janka,

 Demkó Mátyás

II.

Iskolai Ergométeres Országos Döntő

(2017. február 11.)

 Semperger Dorina VII.
   Zömbik Csongor IV.

Téli Kupa

városi lány kézilabda

(2017.02.16.)

 Karácsony Lili,

 Hegyi Esztella,

 Baumgartner Vivien,

 Vajas Zsóka,

 Péterfi Regina,

 Maász Imola,

 Vali Petra,

 Árvai Zsófia,

 Szalay Anna

I.

és gólkirályi cím

GY-M-S Megyei Egyéni "Amatőr" és "Értékszámos" és Csapat Sakk Diákolimpia

(2017.02.04.)

"amatőr" I. kcs.

 Jánó Hanna

II.
"értékszámos" III. kcs.  Németh Csilla II.

"Szép Magyar Beszéd" verseny területi fordulója

(2017.01.31.)

5-6. osztály  Schnitzer Zoé IV.
   Jankó Doroti VIII.
   Pollreisz Vivien XIII.
7-8. osztály  Tóth Adél II.
   Kocsis Kevin III.
   Nagy Evelin IX.

Barsi Ernő Megyei Népdaléneklési Minősítő Verseny

(2017.03.17.)

 Besszer Péter Koppány ezüst minősítés

Városi mezei futóverseny

(2017.03.13.)

I. kcs., lány (egyéni)  Demkó Janka II.
   Kovács Lilla III.
I. kcs., lány (csapat)

 Demkó Janka,

 Kovács Lilla,

 Pap Dóra,

 Tóth Hanna

I.
I. kcs., fiú (egyéni)  Balogh László III.
I. kcs., fiú (csapat)

 Balogh László,

 Pandur Tamás,

 Budavári Zsombor,

 Árvay Kristóf 

I.
II. kcs., lány (egyéni)  Makay Lia II.
   Gyürü Gehrig Saskia III.
II. kcs., lány (csapat)

 Semperger Dorina,

 Makay Lia,

 Gyürü Gehrig Saskia,

 Pollreisz Petra

I.
II. kcs., fiú (csapat)

 Mogyorósi Bence,

 Tibold Benjamin,

 Demkó Mátyás,

 Király Ábris

III.
III. kcs., lány (egyéni)  Kiss Alexandra III.
III. kcs., lány (csapat)

 Kiss Alexandra,

 Baranyai Brigitta,

 Hegyi Klaudia,

 Pollreisz Vivien

I.
III. kcs., fiú (csapat)

 Gaál-Horváth Kristóf,

 Kránitz Gergely,

 Marekker Máté,

 Kiss Levente

I.
IV. kcs., lány (egyéni)  Kovács Klaudia I.
   Baumgartner Vivien II.
   Megyeri Hanna III.
IV. kcs., lány (csapat)

 Kovács Klaudia,

 Baumgartner Vivien,

 Megyeri Hanna,

 Nagy Gréta

I.
IV. kcs., fiú (csapat)

 Kocsis Kevin,

 Pocsai Martin,

 Huszár Attila,

 Kránitz Zsigmond

III.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei/körzeti fordulója

(2017.03.09.)

 Méhes Barnabás Mosonmagyaróvár legeredményesebb versenyzője

Ifjúsági Katasztrófavédelmi Verseny városi fordulója

(2017.03.22.)

 Kulacs Máté,

 Vígh Milán,

 Rongits Ferenc,

 Zölderdő Tamás

IV.
 

 Horváth Dániel,

 Májer Milán,

 Szőke Dávid,

 Adrigán István

XII.

Városi vers- és prózamondó verseny

(2017.04.10.)

1-2. osztály, próza kategória  Puxbaum Csenge I.
3-4. osztály, vers kategória  Varga Panna I.
3-4. osztály, próza kategória  Szakál Johanna Lucia II.

Városi és területi szavalóverseny

(2017.04.11.)

7-8. osztály  Péterfi Regina I.
   Josziv-Szolga Szabina III.

Aqua Kft. által szervezett

Víz Világnapi fotópályázat

(2017. április)

 Preussberger Nóra különdíj

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

(2017.04.10.)

 Demkó Mátyás,

 Pinczés Barna

I.

Balog János Környezetvédelmi csapatverseny megyei fordulója

(2017.április)

 Báder Anna,

 Fülöp Nóra,

 Kocsis Kevin,

 Gláser-Simonyi Szabolcs

VII.

Kaán Lároly Természetismeret Verseny megyei döntő

(2017.április)

 Liziczai Máté eredményesen szerepelt

Hermann Ottó Biológia Verseny megyei forduló

(2017.április)

 Ludván Attila XI.

Városi diákolimpiai atlétika verseny

(2017. április)

II. kcs., fiú (csapat)

 Mogyorósi Bence,

 Balogh Gergő,

 Király Ábris,

 Radics Dominik,

 Csorba Zsolt,

 Módos Kristóf

I.

megyei IX.

II. kcs., lány (csapat)

 Semperger Dorina,

 Timár Eszter,

 Weisz Vivien,

 Gyürü-Gerig Saskia,

 Makay Lia,

 Schwanner Zsófia

II.
III. kcs., fiú (csapat)

 Timár Gergely,

 Kránitz Gergely,

 Gaál-Horváth Kristóf,

 Zömbik Csongor,

 Pinczés Péter,

 Zölderdő Zétény

I.

megyei VI.

III. kcs., lány (csapat)

 Kiss Alexandra,

 Pollreisz Vivien,

 Preussberger Nóra,

 Baumgartner Evelin,

 Németh Csilla,

 Pavlik Leila

II.
IV. kcs., fiú (csapat)

 Májer Milán,

 Szabó László,

 Levéli Norbert,

 Kopf Ervin,

 Kovács Alex,

 Mayer Marcell

V.
IV. kcs., lány (csapat)

 Baumgartner Vivien,

 Megyeri Hanna,

 Hegyi Esztella,

 Kovács Klaudia,

 Karácsony Lili,

 Wisztercill Petra

I.

megyei I.

országos XX.

III. kcs., fiú távolugrás  Timár Gergely II.
III. kcs., fiú 600 m  Marekker Máté II.
III. kcs., lány 600 m  Németh Csilla III.
III. kcs., fiú 60 m  Gaál-Horváth Kristóf

II.

megyei IV.

III. kcs., lány távolugrás  Hegyi Klaudia

I.

megyei VIII.

III. kcs., fiú kislabdahajítás  Schiller Martin

II.

megyei VI.

III. kcs., fiú kislabdahajítás  Zömbik Csongor III.
III. kcs., lány kislabdahajítás  Szittner Rubina

II.

megyei IX.

IV. kcs., lány 100 m  Kovács Klaudia III.
IV. kcs., fiú 300 m  Domschich Ákos I.
IV. kcs., lány 1500 m  Megyeri Hanna II.
IV. kcs., lány 4x100 m váltó

 Baumgartner Vivien,

 Megyeri Hanna,

 Kovács Klaudia,

 Karácsony Lili

I.
IV. kcs., lány kislabdahajítás  Baumgartner Vivien

II.

megyei III.

A VUK

(Magyarországi Német Gyerekek) szervezetének országos éves versenye

(2017. április)

 Hermans Tamara,

 Jakab Csenge,

 Wachtler Roberta

XII.
 

 Kósa Korina,

 Szakács Napsugár,

 Sztranyovszky Laura

XV.
 

 Nagy Miléna,

 Salamon Indira,

 Umathum Réka

XV.

Schiller Német Szavalóverseny (iskolai forduló)

(2017.05.10.)

1.osztály  Pécsi-Palotás Ramóna I.
   Gnám Hanna különdíj
2. osztály  Puxbaum Csenge III.
3. osztály  Szakál Johanna I.
   Bányai Tibor II.
4. osztály  Radits Dominik III.
5. osztály  Pécsi-Palotás Rebeka III.
6. osztály  Schiller Martin II.
   Zöld Patrik III.
7. osztály  Nagy Dzsenifer III.

Versenyeredményeink a 2017/2018-as tanévben

Verseny neve: Tanuló neve: Elért eredmény:

Evezős Diákolimpiai Verseny

(2017. szeptember)

III. kcs.

 Demkó Mátyás,

 Hegedüs Ádám

III.
IV. kcs., vegyes

 Preussberger Nóra,

 Csiba Erik,

 Pinczés Barna,

 Hegedüs Ádám,

 Tukovics Attila,

 Demkó Mátyás

IV.

Ujhelyi városi, mezei futóverseny

(2017.09.28.)

I. kcs.  Baróti Boglárka II.
II. kcs., fiú  Ruzsa Dávid V.
 Pandur Tamás X.
II. kcs., lány  Demkó Janka II.
 Kustán Réka IX.
III. kcs., fiú  Baróti Benedek V.
III. kcs., lány  Gyürü-Gehrig Saskia II.
 Blahovits Szonja IX.
IV. kcs., lány  Kiss Alexandra V.

Városi alsós ügyességi csapatverseny

(2017.10.12.)

"A" csapat

 Menyhárt Máté,

 Demkó Janka,

 Poór Péter,

 Jánó Hanna

IV.
"B" csapat

 Nagy Botond,

 Olany Sarah,

 Imre Zalán,

 Csapó Viktória

VI.

"Történet a bőröndről"

c. városi dramatikus inprovizációs verseny

(2017.11.09.)

 Makkos Fanni,

 Bognár-Benedek Panka,

 Szenderák Szabolcs,

 Bíró Armand Csörsz,

 Szabó Zita

II.

 Hegyi Dorka,

 Kovács Laura,

 Hajas Ákos,

 Nagy Noel

különdíj

Szabó Magda születésének

100. évfordulója alkalmából szervezett

városi interaktív verseny

(2017.11.16.)

 Zeller Anna,

 Horváth Kata,

 Vincze Zsófia,

 Nusser Lotti,

 Schnitzer Zoé,

 Makkos Fanni,

 Hatt Julianna,

 Bognár-Benedek Panka,

 Blahovits Szonja

jutalom kirándulás

Városi Ipartörténeti Verseny

(2017.11.27.)

 Jankó Doroti,

 Szabó Rozi,

 Domshitz Sándor,

 Pinczés Péter

I.

Közép-európai Kölcsönös Biztosító Egyesület által szervezett rajzpályázat

(2017. 12.04.)

 Hatt Barnabás országos I.

Versenyeredményeink a 2018/2019-es tanévben

Megyei Német szavalóverseny

(2018.01.26.)

 Schiller Martin Benjamin I.
 Szakál Johanna II.

Fekete István Általános Iskola által szervezett városi anyanyelvi kompetenciaalapú verseny

(2018.01.25.)

 Rausch Petra,

 Schnitzer Zoé,

 Szabó Zita

I.

"Szép magyar beszéd" területi verseny

(2018.01.30.)

 Lugosi Lara II.

Megyei Országismereti Verseny

(2018. február)

5. évfolyam

 Tóth Keve,

 Varga Tifani,

 Oniszkó Marko

I.

 Major Ferenc,

 Molnár Regina,

 Németh Csenge

IV:
6. évfolyam

 Zeller Anna,

 Vincze Zsófia,

 Nusser Lotti

I.

 Rausch Petra,

 Rausch Vanessza,

 Schnitzer Zoé

II.
 Vincze Zsófia különdíj
7. évfolyam

 Hermans Tamara,

 Kránitz Gergely,

 Kulacs Kristóf

I.

 Szabó Zita,

 Farkas Máté,

 Szabó Barnabás

II.

 Balogh Levente,

 Schiller Martin,

 Zöld Patrik

III.

Regionális német szavalóverseny

(2018. március)

 Schiller Patrik III.
 Szakál Johanna VI.

Városi mezei futóverseny

(2018. március)

II. kcs. fiú csapat

 Árvay Kristóf,

 Pandur Tamás,

 Ruzsa Dávid,

 Balog László

II.
II. kcs. lány csapat

 Demkó Janka,

 Kovács Léda,

 Papp Dóra,

 Tóth Hanna Sára,

 Nagy Zille

I.
III. kcs. fiú csapat

 Olasz András,

 Baróti Benedek,

 Olasz Bence,

 Király Ruben

III.
III. kcs. lány csapat

 Semperger Dorina,

 Hegyi Klaudia,

 Gyürü-Gehrig Saskia,

 Rácz Florentina Kata,

 Baumgartner Evelin

I.
IV. kcs.fiú csapat

 Gaál-Horváth Kristóf,

 Marekker Máté,

 Májer Milán,

 Varga Dominik

III.

II. kcs.lány egyéni

 Demkó Janka II.

III. kcs.lány egyéni

 Semperger Dorina III.

Audi Hungária Scule által szervezett német verseny (2018. március)

Tóth Keve,

Szabó Zita,

Zöld Patrik,

Schiller Martin

II.
 

Szakál Johanna,

Pécsi-Palotás Ramóna,

Vuckovic Anna,

Imre Zalán

részt vettek

Gerencsér Éva megyei magyar nyelvi tanulmányi verseny területi fordulója       (2018. március)

Varga Panna,

Laczi-Kiss Milton,

Vuckovic Anna,

Rozs Rajmund

megyei versenyre továbbjutottak

Mosonmagyaróvári Járási Katasztrófavédelmi Verseny   (2018. március)

Kulacs Milán,

Vígh Milán,

Májer Milán,

Zölderdő Tamás

V.

Városi vers- és prózamondó verseny (2018. április)

   

1-2. osztály vers kategória

Olany Sarah I.

               

Köves Zétény különdíj

1-2. osztály próza kategória

Kiss Levente II.

 

Nagy Patrik III.

3-4. osztály vers kategória

Szakál Johanna II.

 

Pandur Tamás különdíj

3-4. osztály próza kategória

Bánlaki Adél III.

 

Puxbaum Csenge különdíj

Városi diákolimpiai atlétika verseny

(2018. 04.19.) 

   
III. kcs. fiú csapat

Zömbik Csongor,

Baróti Benedek,

Olasz András Máté,

Majtényi Dávid Lajos,

Kovács Benedek,

Majlinger Dávid

III.
III. kcs. lány csapat

Semperger Dorina,

Baumgartner Evelin,

Hevesi Annabella,

Nagy Alexia Kiara,

Gyürü-Gehrig Saskia,

Kocsis Fiona

I.

megyei III.

III. kcs. egyéni összetett fiú

Zömbik Csongor II.

 

Baróti Benedek X.

 

Olasz Máté XVII.

 

Wisztercill Richárd  XXX.

 

Kovács Benedek XXXI.

 

Majlinger Dávid XXXVI.

III. kcs. egyéni összetett lány

Semperger Dorina VI.

 

Baumgartner Evelin VII.

 

Szekretár Anna VIII.

 

Hevesi Annabella IX.

 

Nagy Alexia Kiara XVI.

 

Gyürü-Gehrig Saskia XVIII.

 

Kocsis Fiona XXII.
II. kcs. fiú csapat

Nyárui Levente Hunor,

Árvay Kristóf,

Donner Bátony,

Németh Levente Ferenc,

Pollreisz Olivér,

Balog László

II.
II. kcs. lány csapat

Kovács Léda Viktória,

Demkó Janka,

Nagy Zille Panka,

Vuckovic Anna,

Papp Dóra,

Zömbik Jázmin

III.

III. kcs. fiú kislabdahajítás

Zömbik Csongor I.

III. kcs fiú távolugrás

Majlinger Dávid V.

III. kcs. fiú 60 m futás

Bablonkay Kornél VI.
III. kcs. lány kislabdahajítás Baumgartner Evelin

I.

megyei III.

III. kcs. lány távolugrás

Szekretár Anna III.
III. kcs. lány 4x100 m váltófutás 

Semperger Dorina,

Baumgartner Evelin,

Kocsis Fiona,

Nagy Alexia

III.
IV. kcs. fiú súlylökés Varga Dominik

II.

megyei V.

IV. kcs. fiú kislabdahajítás

Varga Dominik III.

IV. kcs. fiú 100 m futás

Májer Milán III.

Gerencsér Éva megyei magyar nyelvi tanulmányi verseny

(2018. 05.03.)

Varga Panna I.

Családi-nap projekt alkalmából díjazott tanulók

(2018. május)

Bali bence,

Kránitz Rozi Luca,

László Ádám,

Lengyel Vanessza,

Szabados Martina,

Varga Panna

A Családi-napon jutalmazott tanulók, akiknek a munkái kiállításra kerültek
 

Ággová Nina,

Bánlaki Adél,

Hegedüs Ádám,

Jánó Hanna,

Josziv-Szolga Martina,

Kovács Fanni Anna,

Kránitz Rozi,

Lovas Ákos,

Molnár Tamás,

Mozdény László,

Nagy Patrik,

Polácsek Petra,

Szűcs Márk Károly,

Tarján Flóra,

Tóth-Magold Anna,

Vámos Eszter,

Belya Zsófi,

Fodor Evelin,

Kálószi Kornél,

Köves Zétény,

Lévai Dávid

A Cselley-házban kiállításra kerülő munkák alkotói

Országos német nemzetiségi szavalóverseny

(2018.05.18.)

Schiller Martin

országos XIII.

 

Szakál Johanna országos XIV.

Balogh János Kárpát-medencei környezet -és egészségvédelmi csapatverseny megyei fordulója

(2018. május)

Bognár Bálint, Liziczai Máté, Zöld Patrik III.

Teleki Pál Kárpát-medencei földrajz-földtan verseny megyei fordulója

(2018. május)

Szabó Rozi II.
 

Versenyeredményeink a 2018/2019-es tanévben

 

Evezős diákolimpia (Szolnok)

2018. szeptember 15-16.

 

 

 
III. kcs. vegyes páros

Hegedüs Ádám

Kiss Orsolya

III.

III. kcs. fiú, egyéni

Demkó Mátyás II.

 

Pinczés Barna III.
III. kcs. fiú, páros

Hegedüs Ádám,

Demkó Mátyás

II.
 

Pinczés Barna,

Strausz Levente

V.

IV. kcs. lány, egyéni

Preussberger Nóra V.

III. kcs. fiú,

kormányos négypár evezős

Hegedüs Ádám,

Demkó Mátyás,

Pinczés Barna,

Strausz Levente,

Demkó Janka (kormányos)

I.

Ujhelyi iskola által szervezett mezei futóverseny

(2018. szeptember 27.)

   

I. kcs. fiú

Kiss Botond I.

 

Hegedüs Barnabás III.

 

Szendi Milán VIII.

 

Vasenszky Zoltán IX.

 

Menyhárt Márton X.

I. kcs lány

Rózsás Nóra IV.

II. kcs. fiú

Unterhauzer Kevin VIII.

II. kcs. lány

Demkó Janka I.

 

Papp Dóra V.

 

Kiss Tiara VI.

 

Kovács Léda VIII.

III.kcs. fiú

Unterhauzer Patrik III.

III. kcs lány

Semperger Dorina V.

 

Gyűrű-Gehrig Saskia VI.

Városi hittan verseny

(2018. október 19.)

   
6. b osztály

Tóth Janka,

Németh Csenge,

Szendi Klaudia

I.
6. c osztály

Léber-Frank Soma,

Gágó Aramisz,

Majthényi Dávid

II.
6. c osztály

Kustán Gréta,

Kiss Adrián,

Takács Bence

III.
6. b osztály

Molnár Regina,

Kaczor Fruzsina,

Rigó Hanna

IV.
6. d osztály

Váradi Domonkos,

Unterhauser Patrik,

Cselovszky Orsolya

VI.
7. b osztály

Besszer Péter Koppány,

Domschitz Ádám,

Hegedüs Ádám

IV.
7. b osztály

Mészáros Bernadett,

Pollreisz Petra,

Pécsi-Palotás Rebeka

V.

Ujhelyi iskola által szervezett városi történelem verseny

(2018. november 10.)

   
8. osztály

Hegyi Dorka,

Bodó Réka,

Szabó Rozi,

Kósa Korina,

Szakács Napsugár,

Vámos Eszter

II.
7. osztály

Bohusevyek Dária,

Besszer Péter Koppány,

Blahovits Szonja,

Kelemen Áron,

Nusser Lotti,

Szalai Dániel

I.

"Nyelvünk és otthonunk" városi verseny

(2018. november 15.)

   
5. b osztály

Szakál Johanna,

Zömbik Jázmin,

Kozelka Márk,

Németh Levente

I.
7. c osztály

Bognár-Benedek Panka,

Rausch Petra,

Rausch Vanessza,

Szabó Zita

III.

Győri Szolgáltató SZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági Szakgimnáziuma által szervezett városi "Nyelvünk és Otthonunk" verseny 

(2018.november)

Szabó Zita III.

Mosonmagyaróvári Városvédő Egyesület városi vetélkedője 

(2018. 11.26.)

Jankó Doroti,

Szabó Rozi,

Domschitz Sándor,

Pinczés Péter

III.

Városi Móra versmondó verseny (2018.11.28.)

   

5-6. osztály

Csizmazia Patrik I.

 

Schwanner Zsófi II.

 

Szendi Klaudia III.

7-8. osztály

Hegyi Dorka I.

 

Kovács Laura II.

 

Nagy Alexia Kiara III.
Kisalföld újság által szervezett 7 próba verseny döntője

Családi Kristóf,

Kiss Orsolya,

Koltai Márton,

Németh Levente,

Ruzsa Dávid,

Zömbik Jázmin

IV.

Fekete István Általános Iskola városi anyanyelvi kompetenciaalapú versenye

(2019.01.25.)

Rausch Petra,

Schnitzer Zoé,

Szabó Zita

I.

A "Szép magyar beszéd" verseny területi fordulója

(2019. 01. 30.)

5-6. osztály

Lugosi Lara II.

Megyei Német Nemzetiségi Szavalóverseny

(2019.01.25.)

   

Hochdeutsch 5-6. osztály

Tóth Keve III.

Mundart felső tagozat

Szakál Johanna II.

Mundart alsó tagozat

Stammel Dániel I.

Bolyai városi matematika verseny

(2019. január)

   
5. évfolyam

Koltai Márton,

Szakál Johanna,

Vuckovic Anna

IV.

egyéni

Vuckovic Anna IX.
6. évfolyam

Demkó Mátyás,

Goda Kristóf,

Pinczés Barnabás,

Tóth Keve

II.

egyéni

Demkó Mátyás II.

Sakk megyei döntő

(2019. február)

Vasenszky Zoltán

I.

országos IX.

Bálint-napi Vers- és Prózamondó Verseny

(2019. 02.14.)

Nagy Alexia Kiara különdíj

Fekete István Ált.Isk. által szervezett Landeskunde verseny

(2019.02.13.)

   
5. évfolyam

Szakál Johanna,

Varga Panna,

Vukovics Anna

III.
6. évfolyam

Keszi Hanna,

Liziczai Gergő Donát,

Tóth Keve

I.
7. évfolyam

Vincze Zsófia,

Szabó Zita,

Rausch Vanessza

I.
 

Zeller Anna,

Nusser Lotti,

Rausch Petra

II.

Junior Megyerikum Vetélkedő területi forduló

(2019.02.19.)

Bognár-Benedek Panka,

Rausch Petra,

Rausch Vanessza,

Szabó Zita

II.
  Sztranyovszky Laura, Lengyel Lilla, Nagy Miléna, Salamon Indira V.

Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei fordulója

(2019. 03.06.)

Olany Sarah a Móra iskola legeredményesebb versenyzője
 

Demko Mátyás

XIV.

Városi mezei futóverseny

(2019.03.19.)

   
II. kcs. egyéni lány Demkó Janka

I.

megyei I.

országos XXVIII.

 

Kovács Léda

III.
II. kcs lány csapat

Demkó Janka,

Kovács Léda,

Papp Dóra,

Gyürü-Gehrig Luca,

Nagy Zille

I.

megyei II.

országos versenyre jutottak

II. kcs fiú csapat

Denk Dominik,

Menyhárt Máté,

Unterhauser Kevin Michael,

Nagy Botond

II.
III. kcs lány csapat

Kiss Orsolya,

Dorka Vanda,

Vuckovic Hanna,

Schutovits Kamilla

II.
III. kcs. egyéni fiú

Demkó Mátyás

III.
III. kcs. fiú csapat

Demkó Mátyás,

Olasz Bence,

Unterhauser Patrik,

Hegedűs Ádám

I.
III. kcs. lány csapat

Kiss Orsolya,

Dorka Vanda,

Vuckovic Hanna,

Schutovits Kamilla

II.
IV. kcs. egyéni lány 

Strausz Karolin

II.
 

Baranyai Brigitta

III.
IV. kcs lány csapat

Strausz Karolin,

Baranyai Brigitta,

Preussberger Nóra,

Blahovits Szonja

I.

Országos ergométer diákolimpia

(2019.03.24.)

   
II. kcs. fiú

Hegedüs Bence

XVIII.
 

Scheider Ottó

XXV.
II. kcs. lány

Demkó Janka

VIII.
 

László Hanna

XXV.
III. kcs. lány

Kiss Orsolya

IV.
III. kcs. fiú

Demkó Mátyás

VI.
 

Hegedüs Ádám

XXIII.
 

Pinczés Barna

XXXI.
III. kcs. lány

Weisz Vivien

XXVIII.
 

Pollreisz Petra

XXXI.
IV. kcs. lány

Preussberger Nóra

VI.
 

Hermans Tamara

XXVI.
II. kcs csapat

László Hanna,

Demkó Janka,

Hegedüs Bence,

Scheider Ottó Kristóf

III.
III. kcs. csapat

Weisz Vivien,

Pollreisz Petra,

Hegedüs Ádám,

Demkó Mátyás

V.

Gerencsér Éva Területi Nyelvi-és Nyelvhelyességi Verseny

(2019.március)

Szabó Virág

I.

megyei IV.

Barsi Ernő Népdaléneklési Verseny területi fordulója 

(2019. március)

 

Mollner Eszter III.
 

Kertész Fanni

III.
 

Kiss Orsolya

III.
 

Simon Hanna

III.
 

Besszer Péter Koppány

III.
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny megyei fordulója

Tóth Keve

V.

 

Vuckovic Anna XX.

Balogh János Környezetvédelmi Csapatverseny megyei fordulója

(2019. március)

Bognár Bálint,

Liziczai Máté,

Zöld Patrik

I.

Audi iskola német csapatverseny

(2019.04.04.)

Szakál Johanna,

Tóth Keve,

Schiller Martin,

Zöld Patrik

II.
 

Vasenszky Zoltán,

Lovász Hunor,

László Hanna,

Demkó Janka

III.

Teleki Pál kárpát-medencei megyei földrajz-földtan verseny, 7-8. évf.

(2019.04.06)

Szabó Rozi

I.

országos XIX.

 

Domschitz Sándor

VI.
 

Méhes Barnabás

IX.
 

Bognár-Benedek Panka

XIII.
 

Szabó Zita

XIX.

Városi vers-és prózamondó verseny

(2019. április)

   
1-2. osztály, vers kategória

Nagy Nóra

III.
1-2. osztály, próza kategória

Köves Zétény

III.
 

Nagy Zalán

I.
3-4. osztály, próza kategória

Nagy Patrik

különdíj
5. osztály

Balogh László

III.
7. osztály

Nagy Alexia

II.

Oxford Nyelviskola német nyelvi versenye

(2019.április)

Vincze Zsófia III.
 

Szabó Zita

IV.

Atlétika többpróba csapat verseny

(2019.04.25.)

   
III. kcs. lány

Gyürü-Gehrig Saskia,

Semperger Dorina,

Weisz Vivien Mercédesz,

Makay Lia,

Vuckovic Anna,

Schwanner Zsófi

II.
IV. kcs lány

Baumgartner Evelin,

Baranyai Brigitta,

Strausz Karolin,

Pollreisz Vivien,

Blahovits Szonja,

Csiszár Noémi

III.
IV. kcs fiú

Stinner Ákos István,

Tímár Gergely,

Börzsei Bence,

Farkas Máté Csaba,

Pinczés Péter,

Kránitz Gergely

IV.
II. kcs lány, egyéni összetett Kovács Léda

I.

megyei II.

III. kcs lány, egyéni összetett

Gyürü-Gehrig Saskia

IV.
 

Semperger Dorina

V.
IV. kcs lány, egyéni összetett

Baumgartner Evelin

IV:
 

Baranyai Brigitta

X.
II. kcs fiú, egyéni összetett Unterhauser Kevin Michael

I.

megyei III.

III. kcs fiú, egyéni összetett Majtényi Dávid Lajos

I.

megyei IV.

III. kcs lány

 

 
    60 m

Makay Lia

V.
    600 m

Gyürü-Gehrig Saskia

II.
    kislabdahajítás

Semperger Dorina

V.
 

Schwanner Zsófi

VI.
    távolugrás

Gyürü-Gehrig Saskia

III.
IV. kcs lány

 

 
    100 m

Szekretár Anna

III.
    300 m

Strausz Karolin

II.
    1500 m

Pollreisz Vivien

IV.
    távolugrás

Hevesi Annabella

III.
 

Nagy Alexia Kiara

VI.
    kislabdahajítás

Baumgartner Evelin

III.
III. kcs fiú

 

 
     kislabdahajítás

Andrási Noel

II.
 

Mihácsi Dávid

III.
    távolugrás

Tibold Benjamin

V.
IV. kcs fiú

 

 
    kislabdahajítás

Szalai Dániel

VII.
 

Stinner Ákos

VIII.
    súlylökés

May Bence

III.
 

Erdős Bálint

V.
 

Bertalan Dominik

VIII.

Bendegúz levelezős matematika verseny megyei fordulója

(2019. április)  

Laczi-Kiss Milton II.
Országúti, országos diákolimpiai kerékpár verseny    
   egyéni

Hancz Tamás

II.
   tömegrajtos

Hancz Tamás

I.
   összetett

Hancz Tamás

I.

Országos német vers - és prózamondó verseny

(2019. május)

Tóth Keve XIV.
 

Szakál Johanna

XX.

Nemzetiségi Népismeret Verseny Országos Nemzetiségi Fotópályázat

(2019.május)

Gaál-Horváth Kristóf

Vargyas Áron

emléklap

Országos tollaslabda diákolimpiai verseny

(2019. június)

 Nusser Ádám I.
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 


Iskola Büfé árlap

megtekintés


Étkezés ügyintézés

(REGGEL 7 ÓRÁTÓL -

DÉLUTÁN 3 ÓRÁIG)

Fogl Erika

gazdasági ügyintézőnél a

06-20/524-12-85-ös

telefonszámon, vagy az

etkezes1.imgsz@gmail.com

e-mail címen tehető meg.

A lemondott étkezés a következő naptól érvényes!

További tudnivalókat az étkeztetéssel kapcsolatban, honlapunk "Heti étlapok, befizetések" című menüpontja alatt olvashatnak.

© 2014 Powered by WebSiter