Versenyeredményeink a 2013/2014-es tanévben |
|||
Verseny neve: |
Tanuló neve: |
Elért eredmény: |
|
Ujhelyi mezei futóverseny (2013.október) |
|||
I. kcs., lány |
Kocsis Fióna |
II. |
|
Polreisz Laura |
VI. |
||
Baumgartner Evelin |
VII. |
||
Guttenberger Réka |
IX. |
||
I. kcs., fiú |
Nagy Bence |
IX. |
|
II. kcs., lány |
Pollreisz Vivien |
II. |
|
II. kcs., fiú |
Zsuppán Balázs |
I. |
|
Szabó László |
III. |
||
Kálmán Máté |
V. |
||
Túróczy Attila |
VI. |
||
Gaál-Horváth Kristóf |
VII. |
||
Kertész Ádám |
IX. |
||
III. kcs., lány |
Baumgartner Vivien |
III. |
|
Megyeri Hanna |
V. |
||
III. kcs., fiú |
Mulató Kornél |
I. |
|
Zömbik Trisztán |
III. |
||
Gősi Mihály |
VI. |
||
Bodó Márk |
VII. |
||
IV. kcs., lány |
Gupcsu Gréta |
III. |
|
Simon Dóra |
IX. |
||
IV. kcs., fiú |
Baumgartner Dániel |
II. |
|
Móra sportverseny (2013. október) |
|||
Rönkhajítás (II. kcs., lány) |
Lázár Jázmin |
I. |
|
Hortobágyi viktória |
III. |
||
Labdavezetés (II. kcs., lány) |
Karácsony Lili |
I. |
|
Nagy Bianka |
III. |
||
Akadályfutás (II. kcs., lány csapat) |
Mörtl Hanna, Varga Virág, Lázár Jázmin, Hortobágyi Viktória |
II. |
|
Váltófutás (II. kcs., lány csapat) |
Papp Laura, Kiss Lilla, Tóth Laura, Baumgartner Vivien |
I |
|
Távolugrás (II. kcs., fiú) |
Mezei Márk |
I. |
|
Ballabás Bence |
II. |
||
Labdavezetés (II. kcs., fiú) |
Drescher Ottó |
II. |
|
Zömbik Trisztán |
III. |
||
Akadályfutás (II. kcs., fiú csapat) |
Gősi Mihály, Bodó Márk, Németh Noel, Kovács Roland |
III. |
|
Váltófutás (II. kcs., fiú csapat) |
Mezei Márk, Ballabás Bence, Zömbik Trisztán, Mulató Kornél |
I. |
|
Weöres Sándor város és környéke versmondó verseny (2013. november 22.) 5-6. osztály |
Májer Norina |
I. |
|
Petőcz Nóra |
II. |
||
Báder Anna |
III. |
||
7-8. osztály |
Tóth Luca |
I. |
|
Tóth Liliána |
II. |
||
Különdíjas: |
Petőcz Anna |
||
Kalmár László megyei matematika verseny (2014. november) |
Pollreisz Vivien |
IV. |
|
Marót Rezső házi matematika verseny (2013. december) 5. osztály |
Czencz Lili |
I. |
|
Ludván Attila |
II. |
||
Tóth Adél, Kránitz Zsigmond |
III. |
||
6. osztály |
Zsuppán Viola, Fazekas Laura |
I. |
|
Berta Marcell |
II. |
||
Hermans Veronika |
III. |
||
Varga Tamás házi matematika verseny (2013. december) 8. osztály |
Paluscsák Miklós |
I. |
|
Fehérvári Miklós |
II. |
||
Horváth Koppány |
III. |
||
FUTURA Természettudományos Kísérlet Verseny (2013. december) 8. osztály |
Horváth Koppány, Fertőffy Márk, Simon Dániel |
I. |
|
Haász Anna, Boros Lili, Szőcs Veronika |
II. |
||
Tóth Attila, Hencz Ákos, Rácz Dávid |
III. |
||
Holenda Barnabás Regionális Matematika Verseny (2013. december 14.) |
Bognár-Benedek Panka |
VII. |
|
Zeller Anna |
VIII. |
||
Csapat: Bognár Benedek Panka, Zeller Anna, Méhes Barnabás |
VI. |
||
Herdits Barbara |
V. |
||
Bolyai Városi matematika verseny (2014. január) |
Fehérvári Gergő |
I. |
|
Amtmann Kristóf |
II. |
||
Hermans Veronika |
III. |
||
GY-M-S Megyei Amatőr Sakk Diákolimpia (2014. január) |
Németh Lilla (II. kcs.) |
I. |
|
Alsós lány csapat: Németh Lilla, Holczinger Írisz, Fertőffy Réka |
I. |
||
Farkas Márk (III. kcs.) |
VI. |
||
Zsuppán Balázs (II. kcs.) |
II. |
||
Kerényi Szabolcs (I. kcs.) |
VIII. |
||
Zsuppán Viola (III. kcs.) |
I. |
||
Felsős fiú csapat: Németh Bálint, Zsuppán Balázs, Farkas Márk, Zsuppán Viola |
|||
Szép Magyar Beszéd verseny (2014. január) 6. osztály |
Mezei Márk |
I. |
|
7-8. osztály |
Babos Dominika |
III. |
|
Tóth Liliána |
V. |
||
Német Nemzetiségi Szavalóverseny (2014. január 31.) 2. osztály |
Csatári Kevin |
II. országos II. |
|
3. osztály |
Schiller Martin |
II. országos VIII. |
|
Barsi Ernő Népdaléneklési Verseny (2014. február) 2. osztály |
Király Ruben |
II. |
|
5. osztály |
Báder Anna |
III. |
|
Tóth Adél |
II. |
||
7. osztály |
Angyal Bendegúz |
II. |
|
Stefán Maja |
III. |
||
Megyei Német Országismereti Verseny (2014. február) 5. osztály |
Hittl Dóra, Kun Olivér, Koperecz Bálint |
I. |
|
Éder Gergő, Tóth Adél, Meszlényi Kamilla |
III. |
||
Czencz Lili, Megyeri Hanna, Nagy Gréta |
IV. |
||
6. osztály |
Báder Eszter, Giffinger Rebeka, Horváth Vivien |
I. |
|
Bertalan Gergő, Frank Marcell, Hermans Veronika |
IV. |
||
7. osztály |
Fazekas Fanni, Amtmann Kristóf, Bognár Krisztián |
II. |
|
Kerületi hittan verseny (2014. március) 2. osztály |
Horváth Laura Nagy Alexia Kiara Méhes Barnabás |
I. V. VI. |
|
4. osztály |
Mihalovits Nóra Vincze Szabolcs |
III. V. |
|
6. osztály |
Báder Eszter Farkas Anna |
II. III. |
|
7. osztály |
Tóth Luca |
II. |
|
Ergométer Országos Döntő (2014. március) |
|||
10 éves fiú |
De Ridder Robert |
II. |
|
11 éves fiú |
Ballabás Bence |
XIII. |
|
12 éves fiú |
Bognár Krisztián |
XXVII. |
|
Mitring Dávid |
XII. |
||
13 éves fiú |
Tóth Tamás |
XVI. |
|
11 éves lány |
Lázár Jázmin |
VII. |
|
14 éves lány |
Haász Anna |
XII. |
|
Stefán Maja |
XIX. |
||
'48-as kaszinó (2014. március) |
Baróti Emma, Dervaderics Kitti, Fehérvári Gergő |
IV. |
|
Fülöp Ákos, Mészáros Márk, Tóth Tamás |
V. |
||
Molnár Gergő, Paluscsák Miklós, Szűr Dániel |
VII. |
||
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny (2014. március) |
Fülöp Ákos, Fazekas Fanni, Tóth Adél |
továbbjutott a megyei fordulóra |
|
Ifjúsági Katasztrófavédelmi Verseny (2014. március) |
|||
7. osztály |
Balogh Bence, Angyal Bendegúz, Stefán Maja, Pakucs Áron |
IV. |
|
8. osztály |
Dudás Dávid, Halász Erik, Fehérvári Gergő, Pap Martin |
IV. |
|
Német Nemzetiségi Szavalóverseny (2014. március) 1-2. osztály |
Csatáry Kevin |
III. |
|
3-4. osztály |
Schiller Martin |
VII. |
|
Városi vers -és prózamondó verseny (2014. március) 1-2. osztály |
Szeredi Anna Lili |
I. |
|
3-4. osztály |
Hegedűs Ádám Kökény Panna |
III. III. |
|
Balogh János regionális környezet- és egészségügyi csapatverseny (2014. március) |
Dukai Jácint, Pap Martin Felícián, Fehérvári Gergő |
III. |
|
Simonyi Zsigmond megyei helyesírási verseny (2014. április) |
|||
5. osztály |
Tóth Adél |
VIII. |
|
7. osztály |
Fazekas Fanni |
XIII. |
|
Fülöp Ákos |
XVI. |
||
Városi vers- és prózamondó verseny (2014. április) |
|||
6. osztály |
Mezei Márk |
I. |
|
7. osztály |
Régaisz Péter |
II. |
|
8. osztály |
Tóth Liliána |
II. |
|
XVII. Országos Logo Verseny regionális fordulója (2014. április) |
Amtmann Kristóf |
V. |
|
Országos mezei futóverseny (2014. április) |
Baumgartner Vivien, Smuk Barbara, Megyeri Hanna, Kovács Klaudia, Tóth Laura |
XXX. |
|
Kalmár László Megyei Matematika Verseny (2014. április) |
Pollreisz Vivien |
IV. |
|
"KIsiskolások anyanyelvi-zenei vetélkedője" városi forduló (2014. április) |
Galambos Laura, Kiss Dóra, Mihalovits Nóra |
V. |
|
Őselemek vetélkedője (Futura) városi döntő (2014. április) |
3.a 3.b 3.c |
II-III-IV. |
|
Városi BIT bajnokság (2014. április) |
Fehérvári Gergő (egyéni verseny) |
III. |
|
Fehérvári Gergő (csapat verseny) |
II. |
||
Papp Martin (csapat verseny) |
II |
||
Regionális Judo Diákolimpia (2014. május) |
Hencz Tamás |
I. |
|
Éder Gergő |
I. |
||
May Bence |
I. |
||
Kovács Arnold |
II. |
||
"Friedrch Schiller" Regionális Német Szavalóverseny (2014. május) 1. osztály |
Kedves Luca |
különdíjas |
|
2. osztály |
Szeredi Anna Lili |
különdíjas |
|
3. osztály |
Schiller Martin |
I. |
|
Kökény Panna |
II. |
||
Hermanns Tamara |
különdíjas |
||
4. osztály |
Horváth Réka |
I. |
|
Vincze Szabolcs |
III. |
||
Szalay Anna |
különdíjas |
||
5. osztály |
Czollner Roland |
különdíjas |
|
6. osztály |
Stégmayer Olivér |
III. |
|
7. osztály |
Régaisz Péter |
különdíjas |
|
Történelem Városi Verseny (2014. május) |
Zsuppán Viola |
II. |
|
Kaán Károly XXII.Országos Természet- és Környezetismereti Verseny (2014. május) |
Zsuppán Viola |
IV. |
|
Atlétika diákolimpiai többpróba verseny (2014. május-június) |
|||
II. kcs., lány csapatverseny |
Baranyai Nikolett, Árvai Zsófia, Köpcsényi Dorina, Pollreisz Vivien, Kiss Alexandra, Szittner Rubina |
megyei III. |
|
II. kcs., fiú csapatverseny |
Zsuppán Balázs, Szabó László, Kertész Ádám, Rongits Ferenc, De Ridder Róbert, Tímár Gergő |
megyei I. országos XVI. |
|
III. kcs., fiú csapatverseny |
Mezei Márk, Németh Bálint, Ballabás Bence, Zömbik Trisztán, Pinke Dominik, Chuttovits Milán |
megyei II. |
|
IV. kcs., lány csapatverseny |
Kovács Mariann, Gupcsu Gréta, Simon Dóra, Kaposvári Kíra, Babos Dominika, Jakab Boglárka |
megyei II. |
|
IV. kcs., fiú csapatverseny |
Horváth Koppány, Baumgartner Dániel, Dudás Dávid, Molnár Barnabás, Muzsai István, Mészáros Márk |
megyei V. |
|
Egyéni összetett, lány |
Kovács Mariann |
megyei I. országos XVI. |
|
Simon Dóra |
megyei II. |
||
Egyéni összetett, fiú |
Horváth Koppány |
megyei I. országos XVII. |
|
Egyéni versenyszámok |
|||
távolugrás III. kcs. |
Mezei Márk |
megyei I. |
|
1500 m IV. kcs. |
Kovács Mariann |
megyei I. országos V. |
|
magasugrás IV. kcs. |
Horváth Koppány |
megyei I. országos II. |
|
4x100 m váltófutás, lány, IV. kcs. |
Kovács Mariann, Simon Dóra, Gupcsu Gréta, Babos Dominika |
megyei I. |
|
60 m síkfutás, lány, III. kcs. |
Kiss Lilla |
megyei IV. |
|
Súlylökés, lány, IV. kcs. |
Csiba Brenda |
megyei IV. |
|
Kislabdahajítás, lány, III. kcs. |
Baumgartner Vivien |
megyei IV. |
|
4x1000 m váltófutás, fiú, IV. kcs. |
Hatos Kristóf, Kucskár Dániel, Tóth Tamás |
megyei IV. |